Sports / Bobslejs
Gada balvu sportā saņēmušais Melbārdis: Tā būs motivācija turpmākam darbam
Gada labākā Latvijas sportista balvu saņēmušais bobslejists Oskars Melbārdis par iegūto individuālo titulu bija pārsteigts un intervijā Latvijas Radio atzina, ka nedēļas nogalē saņēmis pirmo un vienu no vislabākajām Ziemassvētku dāvanām. Lai gan Melbārža pilotētā divnieka ekipāža izcīnīja Latvijai vienīgās medaļas Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs, tomēr viņš nebija nopietni uztvēris mājienus par iespēju saņemt gada labākā sportista laurus.
Oskars Melbārdis debitē bobslejā... pie TV ekrāna
Bobslejists Oskars Melbārdis, kurš kopā ar Jāni Strengu olimpiskajās spēlēs Phjončhanā izcīnīja bronzas medaļu un šogad ir izvirzīts Latvijas gada balvai sportā vairākās nominācijās, šo sezonu pavada ārpus bobsleja. Kā pats atzīst – sakārto ķermeni un galvu. Toties šogad viņš pirmo reizi dzīvē noskatījies bobsleja sacensību translāciju no sākuma līdz  beigām un pamanījies arī debitēt sporta komentētāja lomā kopā ar Māri Rīmeni.
Ķibermaņa četrinieks arī svētdien paliek soli no medaļas
Vācijas trasē Vinterbergā bobsleja kaisības turpinājās arī svētdien. Pasaules kausa otrajā posmā Oskara Ķibermaņa pilotētais četrinieks ierindojās ceturtajā vietā, atkal paliekot tieši soli aiz goda pjedestāla, bet Ralfa Bērziņa četrinieks pakāpās uz 13. vietu.  Visu goda pjedestālu aizņēma Vācijas bobslejisti - pirmais Frančesko Frīdrihs, otrajā vietā Johannesa Lohnera ekipāža, bet trešajā Niko Valtera četrinieks.
Ķibermaņa ekipāža vēlreiz izcīna sudrabu Pasaules kausa posmā Siguldā
Oskara Ķibermaņa un Matīsa Mikņa bobsleja divnieks svētdien izcīnīja 2.vietu Pasaules kausa posma sacensībās Siguldas trasē un otro dienu pēc kārtas finišēja sudraba pozīcijās. Ralfa Bērziņa pilotētā otra Latvijas ekipāža ar stūmēju Intaru Dambi tāpat kā dienu iepriekš ieguva 7.vietu.
VIDEO: Bobslejistiem Ķibermanim/Miknim sudrabs PK posmā Siguldā
Siguldā notiekošajā Pasaules kausa posmā bobsleja divniekiem Oskara Ķibermaņa un Matīsa Mikņa ekipāža sestdien ierindojās otrajā vietā, no uzvarētāja Vācijas pilota Frančesko Frīdriha ekipāžas atpalikot 0,42 sekundes. Pārsteigumu sagādāja debitants Ralfs Bērziņš, no 12. pakāpjoties uz dalītu septīto vietu.
Bobsleja treneris Prūsis: biju pārsteigts pēc pirmās dienas, cik mūsējie slikti brauc
Siguldas trase šonedēļ uzņem bobsleja un kamaniņu eliti, kas šeit aizvadīs pirmo Pasaules kausa posmu. Lai gan treniņu braucienos Latvijas bobslejisti uzrādījuši labus laikus, treneris Sandis Prūsis nav apmierināts ar komandas veikumu, uzskatot, ka pieļauts pārāk daudz kļūdu. Tikmēr skeletona treneris Dainis Dukurs atklāja, ka mūsu skeletonisti sacensībās startēs ar pilnībā jaunu tehniku.
Oficiālu paziņojumu par Latvijas bobslejistu rezultātiem Sočos gaida līdz gada beigām
Vēl līdz 2018. gada beigām ir gaidāms oficiāls Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) paziņojums par godalgoto vietu pārskatīšanu 2014. gada Soču ziemas olimpisko spēļu bobsleja sacensībās, Latvijas Radio pastāstīja Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Aldons Vrubļevskis. Oskara Melbārža ekipāžām pienākas zelts četriniekos un bronza divniekos, tomēr tas vēl nav oficiāli apstiprināts.
Siguldā trenējas bobslejisti un skeletonisti; bažas rada 15. virāža
Siguldas sporta centrs atklāts pirms pusotra gada, šobrīd tajā patstāvīgajiem apmeklētājiem gan jāsaskaras ar pāris problēmām – piemēram, nav pieejams skrejceļš. Tas tāpēc, ka to aizņēmuši atlēti no Korejas, Ķīnas, ASV un citām valstīm – tie ir šo valstu skeletona un bobsleja izlašu sportisti. Viņi savlaicīgi ieradušies Siguldā, jo Pasaules kausa posms šeit notiks pirmo reizi.
Šķēpmetēja Mūze: Monobobs palīdz arī šķēpmešanā
Latvijas šķēpmetēja Līna Mūze šogad pieņēma jaunu izaicinājumu – izmēģināt savus spēkus monobobā. Šis sporta veids vieglatlētei ļoti iepaticies, taču pamatmērķis nav mainījies – startēt Tokijas olimpiskajās spēlēs šķēpmešanas disciplīnā.
Jaunākie
Interesanti