Sports / Bobslejs
Bobslejistu treneris Prūsis: Sezonas sākšanai Siguldā ir savi plusi un mīnusi
Jaunajai sezonai Latvijas bobsleja izlase spēkus krāj Siguldā, kur galvenā trenera Sanda Prūša vadībā trenējas teju 20 sportistu. Daži vēl gatavojas pēc individuāla plāna vai dziedē savainojumus, taču neskaidrību pirms sezonas starta veicina arī epidemioloģiskā situācija pasaulē. Covid-19 kontekstā treniņi mājas trasē mazina saslimšanas risku, bet tajā pašā laikā ierobežo bobslejistu iespējas pilnveidot prasmes četrinieku braucienos, jo Siguldas trase nav lielajām kamanām piemērota.
Atjauninātā bobsleja izlase kaldina meistarību Siguldā, drīz pievienosies arī Melbārdis
Latvijas bobsleja izlase jau kopš maija sparīgi gatavojas jaunajai sezonai, kas novembra vidū sāksies Siguldā. Pagaidām gan nav skaidrs, kāda īsti nākamā sezona būs, jo Covid-19 pandēmija to var izmainīt jebkurā brīdī. Ar Latvijas izlasi šobrīd netrenējas pašmāju titulētākais bobsleja pilots Oskars Melbārdis, kurš gatavojas pēc individuāla plāna. Par to, ka viņš ir gatavs turpināt karjeru, šaubu gan vairs nav.
No brīvprātīgā darba līdz olimpiskajām spēlēm. Fotogrāfs Lācis jau trešo gadu ķer kadrus bobsleja trasēs
Apstākļu sakritība, kvalitatīvs darbs un unikāla pieeja Viesturam Lācim jau trīs gadus ļauj būt Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) oficiālajam fotogrāfam. Lai gan Lācis vienās ziemas olimpiskajās spēlēs jau piedalījies kā fotogrāfs, sarunā ar LSM.lv viņš atklāja, ka cer nokļūt arī Pekinas 2022. gada spēlēs, jo pirmajās sacensībās neizdevās līdz galam izbaudīt olimpisko atmosfēru.
No motokrosa pie stūrēšanas ledus virāžās. Intervija ar bobsleja pirmziemnieku Emīlu Cipuli
Pēc astoņiem gadiem motokrosā Emīls Cipulis pērn beidzot piepildīja sen loloto plānu izmēģināt spēkus bobslejā. Jau pirmajā sezonā sēžoties pie boba stūres, Emīls caur kritieniem dažādās trasēs krāja zilumus un vērtīgas atziņas, bet intervijā LSM.lv 24 gadus vecais sportists pastāstīja, ka bez pieredzējušā pilota Oskara Melbārža un trenera Jāņa Skrastiņa padomiem debijas ziema būtu izvērtusies daudz sarežģītāka.
Bobsleja šefs Ekmanis: Centīsimies apbalvošanā Siguldā radīt olimpiskas emocijas
Latvija tuvojas vēsturiskam notikumam, jo sestdien Siguldā bobslejistiem pasniegs godam nopelnītās Soču olimpisko spēļu zelta medaļas. Sportisti iepriekš atzina, ka emocijas par 2014.gada notikumiem jau ir izdzisušas, tomēr Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas (LBSF) ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis sarunā Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" pauda apņēmību nodrošināt tādu gaisotni, kas titula ieguvējiem ļautu no jauna izdzīvot olimpiska mēroga sajūtas.
Jaunākie
Interesanti