Latvijā konstatē vēl 11 Covid-19 inficēšanās gadījumus, kopumā saslimuši 1008

Latvijā aizvadītās diennakts laikā konstatēti 11 jauni koronavīrusa infekcijas Covid-19 gadījumi (tai skaitā sešām personām no patversmes Eiženijas ielā, Rīgā), liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.

Pēdējā diennaktī veikti 1028 Covid-19 testi, pozitīvs tests bija 11 cilvēkiem.

Latvijā kopumā veikti 88 405 izmeklējumi, saslimušas 1008 personas un 662 izveseļojušās, 19 mirušas.

Pēdējās diennakts laikā stacionēts viens pacients ar Covid-19. Kopumā stacionāros ārstējas 24 pacienti, no kuriem trīs ar smagu slimības gaitu, 21 pacients - ar vidēji smagu. Kopumā no stacionāra izrakstīti 126 pacienti.

Valsts policija diennaktī veikusi 1248 pārbaudes par ārkārtējās situācijas ierobežojumu neievērošanu un nav uzsākusi nevienu administratīvo lietvedību.

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) attēli:

KONTEKSTS:

Ārkārtējo situāciju Covid-19 dēļ Latvijā izsludināja 12. martā, nosakot, ka mācības skolās notiks attālināti, tāpat kā iespēju robežās valsts un pašvaldību iestāžu darbs. 29. martā valdība lēmusi, ka ārpus mājām vienkopus būs ļauts atrasties tikai 2 cilvēkiem vai arī vienas mājsaimniecības locekļiem un jāievēro 2 metru distance. Vēlāk ārkārtējā situācija pagarināta līdz 9. jūnijam, bet ir mīkstināti iepriekš noteiktie striktie ierobežojumi - atļauta pulcēšanās līdz 25 cilvēku lielām grupām, ievērojot divu metru distanci.

 

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti