Diennakts laikā konstatēts vēl viens Covid-19 gadījums; Nav jaunu stacionētu pacientu

Latvijā aizvadītajā diennaktī konstatēts viens jauns Covid-19 saslimšanas gadījums, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.

Pēdējās 24 stundās veikti 1042 Covid-19 testi, no kuriem viens bijis pozitīvs.

Latvijā kopā veikti 157 826 izmeklējumi, saslimušas 1124 personas un 1000 izveseļojušās, bet 30 mirušas.

Pēdējās diennakts laikā nav stacionētu jaunu pacientu ar Covid-19. Kopā stacionāros ārstējas pieci pacienti: četri pacienti ar vidēji smagu, viens pacients ar smagu slimības gaitu.

Kopā no stacionāra izrakstīts 181 pacients.

Šīs nedēļas laikā kopumā Latvijā tika veikti 9910 testi, 8 no tiem bija Covid-19 pozitīvi. Šonedēļ saslimušie vai nu atgriezušiem no ārzemēm vai bija kontaktā ar tiem, kuri atgriezās no ārzemēm.

KONTEKSTS:

Latvijā 10. jūnijā beidzās 12. martā izsludinātā ārkārtējā situācija jaunā koronavīrusa ierobežošanai. Vīruss joprojām cirkulē un pret to nav nedz zāļu, nedz vakcīnas. Arvien ir spēkā atsevišķi ierobežojumi Covid-19 izplatības mazināšanai.

Līdz jūnija beigām pasākumos iekštelpās ļauts pulcēties ne vairāk kā 100, bet ārtelpās – ne vairāk kā 300 cilvēku. Savukārt no jūlija pasākumos ārā drīkst pulcēties 1000 cilvēki; no augusta šie griesti būs - 3000 cilvēku. Ierobežojumi iekšā atkarīgi no telpas lieluma. Joprojām spēkā ir divu metru distances ievērošana. Bet sabiedriskajā transportā mutes un deguna aizsegi vairs nav obligāti.

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti