Panorāma

Aicinājumam radīt zaļu Latviju atsaucas daudzi

Panorāma

Panorāma

Ar īpašu maču godina hokeja leģendas

«Arēnā Rīga» ar īpašu maču godina hokeja leģendas

Lai pateiktos Latvijas izcilākajiem hokejistiem, Rīgā sestdien, 4. maijā, aizvadīts īpašs hokeja mačs, kurā sacentās bijušie valstsvienības spēlētāji. Prieks par atgriešanos laukumā bija arī pašiem spēlētājiem. Un spēles noslēgumā arī iespaidīgs rezultāts 11 pret 10. 

Skan smiekli un apkampieni. Prieks ir ne tikai par gaidāmo spēli, bet arī tikšanos. Lielākā daļa spēlētāju savu dzīvi pēc karjeras izlasē turpina ar hokeju saistītā darbā. Veterānu mača baltās komandas kapteinis –  Rodrigo Laviņš, bet sarkanās – Aleksandrs Ņiživijs.

"Ceru būs interesanti ne tikai pašiem, bet skatītājiem," pirms spēles sacīja Laviņš. Savukārt Ņiživijs atzina, ka ir laimīgs atgriezties ārēnā un uzspēlēt ar sava vecuma draugiem. 

Pirms mēneša abu komandu kapteiņi izraudzījās savus spēlētājus. 

"Labu laiku nekas nav darīts. Šādas spēles ir ļoti reti, un ir liels prieks satikt vecos cīņu biedrus," atzina baltās komandas vārtsargs Edgars Masaļskis.

"Nedomāju, ka te uzvara ir primārais. Viegla atmosfēra, čaļi atnākuši uzspēlēt hoķīti, nav jau tā, ka cilvēki grib skatīties, kā velc kājas," piebilda sarkanās komandas spēlētājs Herberts Vasiļjevs.

Komandu trenera uzdevumi uzticēti žurnālistiem. Sarkanās komadas treneris – Anatolijs Kreipāns, bet baltās komandas treneris – Jānis Matulis.

"Neesmu pirmo reizi trenera lomā, bet baidos, ka šī spēle var sabojāt manu karjeru, jo man vienreiz spēle beidzās ar 28:0," teic Matulis.

Veterānu mačā tika aizvadīti divi puslaiki, kas beidzās ar neizšķirtu 7:7, bet papildlaikā ar 11 pret 10 spēlei punktu pielika sarkanā komanda. Šodien laukumā viņi bija pretinieki, bet ikdienā joprojām draugi, kuri ar nepacietību gaida hokeja svētkus – pasaules čempionātu hokejā, lai justu līdzi savai jaunajai maiņai izlasē.

Ieskats hokeja leģendu spēlē

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti