Spānijā piemin Covid-19 upurus

Ar īpašām ceremonijām Spānijā piemin Covid-19 upurus, kā arī tos, kuri vīrusa uzliesmojuma laikā pakļāvuši sevi vislielākajam riskam – mediķus, veikalu darbiniekus un citus.

Pasākumā piedalījās vairāk nekā simt cilvēku, kuru tuvinieku dzīvību paņēmis jaunais vīruss. Klāt bija mediķi, policijas darbinieki, pārstāvji no Eiropas Savienības institūcijām, Pasaules Veselības organizācijas, kā arī Spānijas karaliskās ģimenes.

“Šī ceremonija nesadziedēs tās sāpes, kuras izjūt vairākas ģimenes, kuras nevarēja būt kopā ar saviem tuviniekiem viņu pēdējās dzīves stundās. Tā arī nedziedēs skumjas, kas sekojušas pēc viņu nāves. Bet ar cieņu pieminēsim viņus, kā arī viņu sniegumu sabiedrībai. Mēs vēlamies viņus un vēl daudzus citus pieminēt, un mums to nepieciešams darīt.

Šī krīze ir ne tikai mūs testējusi kā sabiedrību, bet arī parādījusi, cik daudz laba mēs visi varam paveikt,” sacīja Spānijas karalis Felipe VI.

Spānijā Covid-19 prasījis vairāk nekā 28 tūkstošu cilvēku dzīvību. Kaut arī vairums ierobežojumu valstī atcelti, Spānija cīnās ar vairākiem jauniem vīrusa uzliesmojumiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti