HK «Rīga» hokejistiem vieni vārti Minskā nodrošina uzvaru MHL spēlē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 6 mēnešiem.

HK "Rīga" hokejisti svētdien izbraukumā Baltkrievijā ar 1:0 uzvarēja Minskas "Junostj" Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē, liecina rīkotāju informācija. Uzvara ļāva Latvijas komandai apsteigt pieveiktos sāncenšus un pakāpties uz 8.vietu divīzijā.

Uzvaras vārtus divarpus minūtes pirms pirmās trešdaļas beigām guva Ričards Kondrāts, bet cīņas turpinājumā rezultāts vairs nemainījās. HK "Rīga" vārtus neskartus nosargāja Nils Grīnfogels, kurš atvairīja 33 metienus.

Abas komandas pirmdien tiksies vēlreiz.

Trešo reizi sezonā HK "Rīga" neielaida nevienus vārtus. Pirmo sauso uzvaru komanda guva 5.septembrī savā laukumā pret "Berkuti Kubaņi" (2:0), bet 2.novembrī mājās pārspēja Sanktpēterburgas "Serebrjannije Ļvi" hokejistus (9:0).

MHL Ziemeļrietumu divīzijā HK "Rīga" ar 25 spēlēs gūtiem 33 punktiem ir astotie 10 komandu konkurencē. Pēc regulārās sezonas vietu izslēgšanas spēlēs nodrošinās divīzijas astoņas spēcīgākās komandas.