Iepazīsties ar «Tavaklase.lv» stundu sarakstu nākamajai nedēļai!

No pirmdienas, 6. aprīļa, sāks strādāt jaunais TV kanāls “Tava klase”, nodrošinot attālinātas mācību iespējas 1.-6. klašu skolēniem.

Programma, tiešraides un raidījumu arhīvi piejami "Tavaklase.lv" un "ReTv", kur arī apskatāmi plāni nākamajai nedēļai.

Projekta pamatideja ir padarīt pieejamas mācības skolēniem un atvieglot skolotāju darbu. Programmā var iesaistīties vecāki, skolotāji, skolēni.

Izglītības raidījumos akcents likts uz matemātiku, latviešu valodu, dabaszinībām un svešvalodu. Piektdienās pievērsīsies interešu izglītībai. Bērniem būs iespēja arī mācīties mazākumtautību valodas, kas Latvijā radušas savas skolas, piemēram, baltkrievu, igauņu, lietuviešu, poļu un arī citas valodas

Kanāls būs skatāms, sākot no 6. aprīļa, divos virszemes TV kanālos – “ReTV” un “Sportacentrs.com TV”. Paralēli televīzijai tiks nodrošināta interneta pārraide, ko varēs skatīties vēlāk arī ierakstā.

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas skaidrojums par projekta "Tava klase" saturu.
00:00 / 01:08
Lejuplādēt

No 14. aprīļa arī 9.- 12. klašu skolēniem būs pieejami raidījumi pamatpriekšmetos un interešu izglītībā.

 

 

KONTEKSTS:

Mācīties attālināti skolēni spiesti, jo valstī izsludināta ārkārtas situācija saistībā ar Covid-19 izplatību. 

Latvijā pirmoreiz Covid-19 vīruss konstatēts 2020. gada 2. martā, bet 25. martā pirmo reizi ir konstatēti pieci inficēšanas gadījumi cilvēkiem, kuri nav bijuši ārzemēs un nav bijuši kontaktā ar Covid-19 slimniekiem, kas nozīmē, ka vīruss cirkulē sabiedrībā.

Lai ierobežotu infekcijas izplatīšanos Latvijā 12. martā nolemts izsludināt ārkārtējo situāciju, kas būs spēkā līdz 14. aprīlim. Cīņai ar vīrusu noteica aizvien stingrākus ierobežojumus, mācībām skolās jānotiek attālināti, atcelti starptautiskie pasažieru pārvadājumi, brīvdienās daļēji slēgti tirdzniecības centri. Noteikti arī jauni pulcēšanās ierobežojumi, ārpus mājām vienkopus ļaujot atrasties ne vairāk par diviem cilvēkiem vai ģimeni.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti