Ārpus ētera / Tvitera apskats
Tviterapskats: Māja arvien kuģo, bet politiķiem konvencijā rēgojas geji
Kā jau bija sagaidāms, tviteris šonedēļ vēl turpināja viļņoties par Pāvilostas novada stāvkrastā izsviesto vai jūrā tā arī nekad vēl neiesviesto kuģi, kas pēc skata vairāk atgādina tipisku vasarnīcu. Taču mēs jau esam pieraduši, ka tipiskas lietas var radīt netipiskas sekas. Piemēram, kad baznīca diktē kuslo politiķu dienaskārtību.
Tviterapskats: Gaišreģe Barča, tviterballes atskaņas un māja bez kuģa
No tādiem puslīdz valstiski izskanējušākiem notikumiem šo tviternedēļu sildīt sāka politiķes Tatjanas Ždanokas paziņojums, ka viņa noliks savas vieglās dienas Eiropas Parlamentā un rudenī nāks beidzot ieviest kārtību pašmāju parlamentā, kā arī Rīgas domes puslēmums Āgenskalna tirgus atdzimšanu uzticēt privātam investoram trīsdesmit gadu nomā. Bet īstais tviterkarstums sākās otrdienas rītā.
Tvitergads: Baroniela, oligarhi, zvēri cirkā un cirks bez zvēriem Saeimā
Grūti izmērīt, kuras vētras aizvadāmajā gadā visvairāk plosījušas mūsu tviterpasauli, bet diezgan droši, ka līdzīgi kā dzīvē arī vīterotāji visbiežāk tērzējuši par laikapstākļiem un gadalaikiem. Katram taču jāpalielās ar pirmo sniegu, pirmo pieneni vai pirmo beku. Bet tviteris atšķirībā no citiem sociālajiem tīkliem nav tikai vietne, kurā dižoties pozitīvā gaismā. Bieži vien sanāk arī plēšanās un gaušanās. Piemēram, par mūžam nebeidzamo Rīgas centra Baronielu.
Tviterapskats: Nacionalizētas olšūnas un nacionāls Latvijas Radio
Aizvadītajā nedēļā tvitertelpā izcēlās politiskie spēki – kamēr «Saskaņa» ar «Gods kalpot Rīgai» trīs dienu budžeta pieņemšanā kaitināja opozicionārus un žurnālistus, Saeimas deputāti piedurknes atrotīja, lai atkal paokšķerētu pa sieviešu olšūnām. Savukārt Nacionālā apvienība pavisam atklāti apņēmusies sakārtot Latvijas Radio.
Tviterapskats: Kamēr Rīga dimd, rīdzinieki nedrīkst runāt un domāt

Par aizvadītās nedēļas tviterspīdekli diezgan pārliecinoši izdevās kļūt Rīgas domei. Tai nebija gana ar izpelnīto uzmanību par aizliegumu rīdziniekiem runāt forumā, kas tieši paredzēts brīvai domai un runai. Dienu vēlāk Rīga paziņoja, ka īpaši veicinās domāšanu un runāšanu krieviski.

Tviterapskats: Ražīgā medaļu nedēļa ar traģēdijas atceres ēnu

Lai gan par centrālo tviterpasaules notikumu šonedēļ bija visas izredzes kļūt līdz gandrīz deviņiem miljardiem eiro izaugušajam un Saeimas 59 deputātu atbalstītajam nākamā gada valsts budžetam, tomēr sports izrādījās sportiskāks, jo mūsu olimpieši kļuva vēl olimpiskāki. Nedēļas sākumu gan aizēnoja traģēdijas atcere, bet arī par šo jautājumu tviteris pamanījās sastrīdēties.

Tviterapskats: Strīdi par tviteri, Āboltiņas patriekšana un centieni uzvarēt internetu

Pēc dažu nedēļu izmēģinājumiem, kad tviteris ļāva garāk izteikties atsevišķiem tā lietotājiem, no šīs nedēļas divreiz garāk rakstīt drīkst ikviens. Tomēr vismaz sākumā ne visi čivinātāji ar tādu privilēģiju prot apieties. Savukārt Bauskas novada dome tīmekļa lietotājus pat mēģināja ierobežot, tā teikt, cenšoties uzvarēt internetu.

Jaunākie
Interesanti