Kultūra / Mūzika
Berga Bazārā notiks sestais «Grimbergen» vasaras festivāls
Sesto reizi Berga Bazārā Rīgā notiks “Grimbergen” vasaras festivāls. Pirmais koncerts paredzēts 8. jūlijā, kad uz skatuves kāps latīņamerikāņu mūzikas apvienība “Kasike”, kurā saspēlējušies mūziķi no Brazīlijas, Čīles un Latvijas, informēja organizatori.
Džezs kā metafora jeb Rīgas Domā sākusies vasara
3. jūlijā pulksten 19.00 Rīgas Doms aicina uz koncertu "Džeza noskaņās", kurā muzicēs saksofonists Aigars Raumanis, sitaminstrumentālists Ernests Mediņš un ērģelnieks Aigars Reinis. Programmā – Džordža Gēršvina, Fila Vuda, Platona Buravicka un vēl citu autoru mūzika.
Ņujorkiešus parkos priecē vietējie mūziķi
Covid-19 dēļ mūziķiem, tāpat kā citiem, nācies pielāgoties tiešsaistes videi un meklēt citus veidus, kā sasniegt klausītājus. Ārpus virtuālās vides, piemēram, Ņujorkā vairāki vietējie mūziķi priecējuši savus klausītājus pilsētas parkos. Tā kā iedzīvotājiem dažādu ierobežojumu dēļ nav bijušas citas nodarbes, viņi vairāk ieklausījušies vietējo mūziķu daiļradē. Arī pēc ierobežojumu atcelšanas mūziķi bauda klausītāju uzmanību.
Vingrojumi dažādām maņām - Tallinas ielas kvartāla «Laikmetīgās trešdienas»
No 1. jūlija trešdienās Rīgā daļa no Tallinas ielas kvartāla pārtaps par mūsdienu mākslas, mūzikas, dejas un dzejas kultūrvietu. Jaunā pasākumu cikla nosaukums ir "Laikmetīgās trešdienas" - intervijā Latvijas Radio 3 "Klasika" pastāstīja idejas autors, Tallinas ielas kvartāla kurators Kaspars Lielgalvis un pirmā koncerta dalībnieks, saksofonists Deniss Paškevičs.
Bejonse izdos «Karalim Lauvam» veltītu videoalbumu
Amerikāņu dziedātāja, komponiste, dejotāja un aktrise Bejonse izdos videoalbumu, kura radīšanu iedvesmojusi slavenā multiplikācijas filma “Karalis Lauva”. Vienlaikus māksliniece saņēmusi īpašu balvu, ar ko tiek godināti tumšādainie un citu mazākumtautību pārstāvji, kuri devuši būtisku ieguldījumu valsts dzīvē. 
Mūžībā devies komponists Pēteris Butāns
Svētdien, 28. jūnijā, 77 gadu vecumā mūžībā aizgājis komponists Pēteris Butāns. Atvadīšanās no Meistara notiks piektdien, 3. jūlijā, plkst. 14 Ventspils Meža kapu kapličā, vēsta Latvijas Radio 3. 
Ģitārists Gints Smukais izdod singlu «Thaw» un aicina uz brīvdabas koncertu
Ģitārists Gints Smukais izdevis pirmo singlu “Thaw” no gaidāmā albuma “Thaw”/“Atkusnis” un aicina 31. jūlijā uz albuma atklāšanas brīvdabas koncertu “Atkusnis”, informēja mūziķa pārstāve Inga Zālīte. Koncerts norisināsies uz ezerā peldošas skatuves, ko būs iespēja vērot no krasta, kā arī laivās un uz SUP dēļiem. 
Jaunākie
Interesanti