Kultūra / Mūzika
Jaunajiem mūziķiem - «Bravo - bravissimo!»
Noslēdzies ikgadējais biedrības „Latvijas Jauniešu pūtēju orķestris” rīkotais izpildītāju konkurss. 24.februārī plkst. 17.00 Latvijas Universitātes Lielajā aulā notiks konkursa laureātu apbalvošana un koncerts „Bravo - bravissimo!”, informē  organizatori.
Agra Semēvica pirmais solo albums - romantiska popmūzika pieaugušiem cilvēkiem
Šodien, 21. februārī, klajā nāk septiņus gadus tapušais un kopā liktais 90. gados populārās deju mūzikas apvienības «100. debija» solista Agra Semēvica pirmais solo albums «Lielisko mirkļu albumā…», kurā iekļautas 12 kompozīcijas, arī pirmais solo singls - pirms septiņiem gadiem izdotais skaņdarbs «Paralēli».
Rokoperā «Lāčplēsis» galveno lomu dziedās Dons
Zigmara Liepiņa un Māras Zālītes rokoperas "Lāčplēsis" jauniestudējumā 8. novembrī "Arēnā Rīga" galveno lomu izpildīs dziedātājs Dons, īstajā vārdā Arturs Šingirejs, informē iestudējuma producents Juris Millers.
Oskara Jansona albums un koncerts «Montserrat» - aicinājums iztēles ceļojumā
Būt atklātam, patiesam mākslā un neizdabāt publikas gaumei – tās par svarīgām mākslas kvalitātēm uzskata Oskars Jansons. Šo principu viņš ievērojis arī, radot savu mūzikas albumu „Montserrat”. Albums veidots folkroka stilistikā, un autors to raksturo kā atmosfērisku mūziku, kas raisa iztēli un aicina doties ceļojumā. Albums jau vairākus gadus bijis pieejams internetā, bet šo trešdien tas Mazajā ģildē piedzīvos pirmatskaņojumu koncerta veidolā un klajā nāks arī kompaktdisks ar albuma ierakstu.
«Karikakar». Sagaidot Igaunijas valsts simtgadi
Nupat savu simtgadi nosvinēja Lietuva, bet šo sestdien, 24. februārī, dzimšanas diena Igaunijai. Tāpēc turpinām iepazīstināt jūs ar populārām mūsu kaimiņu dziesmām, kuras citkārt Latvijas Radio neskan. Šonedēļ kārta Igaunijai.
«Kraftwerk» koncertē Rīgā ar 3D šovu
''Arēnā Rīga'' ar pārsteidzošu 3D šovu šovakar uzstāsies elektroniskās mūzikas pionieri "Kraftwerk". Nozīmīga šova sastāvdaļa ir augstas izšķirstpējas 3D projektori, kas kompozīcijām nodrošinās īpaši reālistisku vizuālo papildinājumu. Pilnvērtīga trīsdimensiju efekta vērošanai katrs koncerta apmeklētājs saņems speciālas brilles, informē koncerta rīkotāji.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti