Kultūra / Mūzika
Koncertā Liepājā uzstāsies Jānis Lūsēns un Zigfrīds Muktupāvels
Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” 18. jūnijā gaidāms Jāņa Lūsēna un Zigfrīda Muktupāvela autorkoncerts. Abi mākslinieki mūzikā un stāstos atskatīsies uz savu 35 gadus ilgo muzikālo sadarbību, atskaņojot dziesmas, kuras komponists Jānis Lūsēns rakstījis tieši Zigfrīda Muktupāvela balsij, medijus informē koncertzāles pārstāvji.
Grupai «Liepājas brāļi» iznākusi jauna dziesma «Viss norims»
Pandēmijas laikā grupai “Liepājas brāļi” tapusi jauna dziesma ar nosaukumu “ Viss norims”. Dziesmas autori ir grupas dalībnieki Ainars Virga un Guntars Račs, un tas ir veltījums mediķiem un visiem, kuri šo saspringto laiku bijuši "frontes" pirmajās līnijās, informē grupas pārstāvji.
LTV tiešraidē tiks noskaidrota Latvijas sirdsdziesma
Lai arī šogad izpaliek ierastais brīvdabas koncerts, raidījuma un dziesmu aptaujas “Latvijas sirdsdziesma” uzvarētājs tiks noskaidrots televīzijas tiešraidē. 13. jūnijā Latvijas Televīzijā izskanēs visas 15 fināla dziesmas, studijā būs īpašais viesis – Maestro Raimonds Pauls – un skatītāji noteiks, kura ir viņu iemīļotākā sirdsdziesma 2019./2020. gada sezonā.
Rīgas festivāla desmitgadē koncerti notiks tiešsaistē
“Latvijas Koncertu” rīkotajā Rīgas festivālā no 8. līdz 11. jūnijam šogad notiks trīs koncerti, kas būs skatāmi tiešsaistē. Festivālā uzstāsies pianists Vestards Šimkus, sitaminstrumentu ansamblis “Perpetuum Ritmico” un “Trio Angelicus”, medijus informē organizatori.
«Lielais dzintars» atklāj jumtu. Stāsta koncertzāles mākslinieciskā vadītāja Baiba Bartkeviča
Pandēmijas laikā koncertzāles un kultūras iestādes meklē arvien jaunas koncertēšanas formas un to dara arī Liepājas koncertzāle "Lielais dzintars". "Kas cits šajā grūtajā, nenoteiktajā laikā atliek? Dzīvot bez mākslas un mūzikas nav nekāds risinājums. Trāpīgākie vārdi, kas raksturo dzīvošanu un izdzīvošanu šajā laikā, ir fleksibilitāte un pielāgošanās," uzsver koncertzāles mākslinieciskā vadītāja Baiba Bartkeviča.
Jaunākie
Interesanti