Kultūra / Mūzika
Ģitārists Gints Smukais radījis savu versiju tautasdziesmai «Pūt, vējiņi»
Ģitārists Gints Smukais izdevis jaunu aranžiju tautasdziesmai “Pūt, vējiņi”, kas ir otrais priekšvēstnesis mūziķa otrajam studijas albumam “Atkusnis”, kura atklāšanas brīvdabas koncerts “Atkusnis” notiks 31. jūlijā Raiskuma ezerā kempingā “Apaļkalns” uz peldošas skatuves, informēja mūziķa pārstāve Inga Zālīte.
Koris «Balsis» atsāk koncertēt klātienē un dodas muzikālā ceļojumā
Jauniešu koris “Balsis” jūlija otrās nedēļas nogalē sniegs trīs publiskus koncertus – Upītē, Baltinavā un Limbažos. Kā katru gadu koris pēc iespējas biežāk koncertē Latvijā, izņēmums nav arī šī vasara. Latgales pusē Baltinavā un Upītē ''Balsis'' būs pirmo reizi, informēja kora mākslinieciskais vadītājs Ints Teterovskis.
Majoros piektdienu vakaros notiks bezmaksas vasaras koncerti
Jūrmalā, Majoros, piektdienu vakaros Horna dārzā notiks bezmaksas vasaras koncerti. Savukārt Jūrmalas izstāžu telpas piedāvā dažādas mākslas izstādes, tostarp – izstādes pilsētvidē, medijus informēja Jūrmalas pilsētas domē.
Operdziedātāja Inese Galante un pianists Daumants Liepiņš koncertēs Liepājā
Piektdien, 17. jūlijā, operdziedātāja Inese Galante klausītājus aicina uz sava jaunā projekta “Viva Latvija” pirmo koncertu Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”, informē koncertzāles pārstāvji. “Viva Latvija” sākās kā sociālo tīklu zibakcija laikā, kad klātienes koncerti nevarēja notikt, tādēļ tikšanās ar klausītājiem māksliniecei un viņas skatuves partneriem – pianistam Daumantam Liepiņam un dziedātājiem Artjomam Safronovam un Daniilam Kuzminam – ir gaidīts un nozīmīgs notikums.
VEF Kultūras pils augustā atklās koncertsezonu ar koncertu «Bila Evansa iedvesmotie»
13. augustā ar “VEF Jazz Club” džeza mūzikas koncertu “Bila Evansa iedvesmotie” VEF Kultūras pils sāks 2020./2021. gada koncertu sezonu un līdz ar to atsāks arī klātienes koncertu un pasākumu norisi, bet jau 22. septembrī uz VEF Kultūras pils Lielās zāles skatuves džeza kluba atmosfērā uzstāsies trio “Auziņš-Čudars-Arutyunyan”, kas klausītājiem pirmo reizi dzīvajā izpildījumā atskaņos savu jauno 2020. gada pavasarī tapušo un albumā ieskaņoto programmu, informēja VEF Kultūras pils pārstāvji.
Festivāla «Rīga Jūrmala» izpilddirektore Čulkstēna: Mēs nebijām gatavi padoties
Lai sniegtu iespēju noklausīties šovasar plānotos, bet neatskaņotos koncertus, festivāla "Rīga Jūrmala" rīkotāji aicinās Rīgas apmeklētājus klausīties simfonisko koncertu programmu ierakstus dabā – Rīgas parkos, skvēros un citās šim mūzikas žanram līdz šim neierastās vietās. Pirmie pasākumi plānoti no 9. līdz 11. jūlijam Rīgas sirdī, skvērā iepretim Latvijas Nacionālajai operai.
Jaunākie
Interesanti