Kultūra / Mūzika
VIDEO: Pianista Venta Zilberta solokoncerts «Viens pats studijā»
8. jūnijā pulksten 18.00 gaidāms pianista Venta Zilberta solokoncerts Latvijas Radio 1. studijā. Koncertu un sarunu vadīs Liene Jakovļeva. Tiešraidi varēs klausīties Latvijas Radio 3 “Klasika” ēterā, bet skatīties – LR3 “Facebook” lapā un sabiedrisko mediju portālā LSM.lv.
«Liepaja Music Orchestra» laiž klajā pirmo pandēmijas laikā radīto singlu «Asns»
Dažas dienas pirms ārkārtas stāvokļa pasludināšanas Liepājā sevi pieteica jauns muzikālais sastāvs “Liepaja Music Orchestra” jeb LMO trompetista, pedagoga un aranžētāja Jāņa Ivuškāna vadībā. Neskatoties uz klātienes koncertu neesamību un piespiedu plānoto ieceru atcelšanu, LMO sadarbībā ar latviešu izcelsmes trompetistu Konstantinu Jemeljanovu ierakstījis pirmo singlu “Asns”, medijus informē LMO pārstāvji.
«Hanzas peronā» būs skatāms RDKS Mūziklu nodaļas koncertstāsts-eksāmens
Kultūrtelpā “Hanzas perons” turpinās klātienes koncertstāstu sērija “Koncerts pirmajā rindā”. 10. jūnijā tās veidotāji atvēlēs vietu arī muzikālās izglītības atbalstam. Savu koncertstāstu “Četri kā mūzikls” piedāvās Rīgas Doma kora skolas (RDKS) Mūziklu nodaļas ceturtā kursa topošie absolventi, medijus informē “Hanzas perona” pārstāvji.
Ar Vestarda Šimkus koncertu klātienē un tiešraidē atklās Rīgas festivālu
Viens no ļoti spilgtiem muzikāliem akcentiem vasaras sākumā jau desmit gadus bijis Rīgas festivāls. Lai arī šogad festivāla rīkotāji nevar īstenot visas plānotās ieceres, arī šogad festivāls tomēr būs. Tas sāksies 8. jūnijā un izskanēs trīs ļoti dažāda rakstura koncertos Jūrmalā un Rīgā. Koncertos muzicēs Vestards Šimkus, “Trio Angelicus” un sitaminstrumentu ansamblis “Perpetuum Ritmico”.
VIDEO: Dzintaru koncertzāles vasaras sezonas atklāšanas koncerts
Dzintaru koncertzāles vasaras sezonas atklāšanas koncertā sestdien pirmo reizi uz vienas skatuves tikās divi Jūrmalas Goda zīmes kavalieri – Maestro Raimonds Pauls un pasaulē slavenākais latviešu tenors Aleksandrs Antoņenko. Koncertu vadīja Ojārs Rubenis.
Gidons Krēmers, Georgijs Osokins un «Kremerata Baltica» koncertēs Cēsīs
Pēc trīs mēnešu pārtraukuma ar pirmajiem teju 100 klausītājiem zālē 13. jūnijā Cēsīs notiks pirmais dzīvais akustiskais koncerts “Viva la musica!”. Uz skatuves tiksies "Kremerata Baltica" Lietuvas un Latvijas kameransambļi ar solistiem, vijolnieks Gidons Krēmers, pianists Georgijs Osokins, soprāns Gunta Gelgote un klarnetists Andrjus Žiūrs, medijus informē koncertzāles “Cēsis” pārstāvji.
Jaunākie
Interesanti