Kultūra / Mūzika
Grupa «Nando» ieskandina vasaru ar deju hitu
Grupa “Nando” vasaru pavada radoši un raženi: iznācis jau otrais singls no albuma “Man nav laika”, ko iecerēts prezentēt augusta beigās. Kompozīcija “Dejo ar mani” meiteņu izpildījumā ir kļuvusi par vasaras ballīšu priekšvēstnesi, ko pašas grupas dalībnieces raksturo kā deju hitu.
Rīgas Saksofonu kvartets Mālpils muižas parkā spēlēs Brodvejas un kino mūziku
Koncertprogramma “Brodveja un kino mūzika” ir viena no daudzveidīgajām Rīgas Saksofonu kvarteta programmām, kurā var arī radoši “izdauzīties” kopā ar dziedātājiem Beāti Zviedri un Emīlu Kivlenieku. Covid-19 laiks arī šiem mūziķiem bijis kluss un mierīgs, tāpēc 26. jūnija koncerts Mālpils muižas parkā tiek gaidīts īpaši.
«Ave Sol» saulgriežos piedāvās koncerta tiešraidi. Stāsta kora vadītājs Andris Veismanis
22. jūnijā pulksten 18.00 koncertzālē "Ave Sol" izskanēs kamerkora "Ave Sol" vasaras saulgriežu koncerts, ko Latvijas Radio 3 "Klasika" piedāvās izbaudīt tiešraidē. "Dažādās izvietojuma formās atskaņosim mūziku no itāļu renesanses laikiem – gan Karlo Džezualdo, gan ortodoksālo mūziku, dziedot Andreja Selicka "Paradisus vocis", taču pārējie darbi gan ir latviešu mūzika, kas piemērota šim laikam," atzīmē kora mākslinieciskais vadītājs Andris Veismanis.
Grupa «Čipsis un Dullais» izdod otro albumu «Bravo!»
Jaunā viļņa šlāgergrupa “Čipsis un Dullais” klausītājiem piedāvā savu otro pilna garuma studijas albumu “Bravo!”. Albumā apkopotas 10 dziesmas, kas tapušas astoņu gadu laikā, un tajā iekļauti gan tādi skaņdarbi, kas iepriekš izskanējuši grupas koncertos, gan pavisam jaunas kompozīcijas, medijus informē grupas pārstāvji.
Atskatāmies, bet raugāmies arī uz priekšu. Saruna ar komponistu Jāni Lūsēnu
"No vienas puses, Covid attālina, bet, no otras – saved cilvēkus kopā mazos formātos. Tāds paradokss tajā visā ir," – tā par šobrīd pieļaujamo pulcēšanos nelielos dzīvajos koncertos saka komponists Jānis Lūsēns. Šāds koncerts 18. jūnijā skanēs Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars". Tajā Lūsēns kopā ar Zigfrīdu Muktupāvelu atskatīsies uz savu 35 gadus ilgo muzikālo sadarbību, atskaņojot dziesmas, kuras komponists rakstījis tieši Zigfrīda Muktupāvela balsij.
Jaunākie
Interesanti