Sadaļas Sadaļas
Kultūra / Māksla
RIBOCA2 izstādi trīs nedēļās apmeklēja vismaz 21 000 cilvēku
Trīs nedēļu laikā – no 20. augusta līdz 13. septembrim, kad Andrejsalā bija apskatāma otrās Rīgas Starptautiskās laikmetīgās mākslas biennāles (RIBOCA2) izstāde, to apmeklēja vismaz 21 000 cilvēku, informēja RIBOCA2 organizatori, norādot, ka īpašs apmeklētāju skaita pieaugums bijis vērojams biennāles izskaņas nedēļā.
Trīs mākslinieces, divas izstādes, viens muzejs – mākslas jaunumi Jūrmalā
Ar trīs mākslinieču jaunāko veikumu rudens izstāžu ciklu atklāj Jūrmalas pilsētas muzejs. Otrā stāva zālēs apskatei izliktas Kristīnes Kutepovas gleznas un grafikas izstādē “Brīnumzeme”, bet kamīnzālē eksponēti keramiķes Daces Ziemeles un tekstilmākslinieces Māras Mozgires jaundarbi kopizstādē “Jūra un mala”. 
FOTO: Vēl pēdējās dienas Andrejsalā skatāma RIBOCA2 izstāde
Rīgas Starptautiskās laikmetīgās mākslas biennāle RIBOCA2 "viss reizē zied" ar straujiem soļiem tuvojas finiša taisnei – svētdien, 13. septembrī, ir pēdējā diena, kad savvaļas un industriālās noskaņas apvītajā Andrejsalā piedzīvot laikmetīgās mākslas izstādi, informēja RIBOCA2 rīkotāji.
«Mežs» gleznās un «Kosmiskās skumjas» fotogrāfijās – jaunas izstādes Rīgā
9. septembra vakarā divās Rīgas galerijās atklāja divu atšķirīgu mākslas jomu pārstāvju personālizstādes. Kalnciema kvartāla galerijā ienācis “Mežs” mākslinieces un pedagoģes Agatas Muzes gleznās. Bet Berga bazārā ISSP galerijā durvis ver mākslinieka un fotogrāfa Andreja Strokina dokumentālā, apcerīgi ironiskā ielu fotogrāfiju izstāde “Kosmiskās skumjas”.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt