Fantastika, roks, elektroniskā un džeza mūzika. Kultūras izlase šai nedēļai
Mūzikas žurnālists un sabiedrisko mediju balvas "Kilograms kultūras" žūrijas pārstāvis Kaspars Zaviļeiskis šonedēļ iesaka klausīties plašu mūzikas klāstu, iepazīstoties ar jaunākajiem albumiem, un doties uz koncertu Latvijas Radio 1. studijā, kā arī sekot līdzi literatūras jaunumiem un meklēt Toma Deimonda Barvida debijas romānu "Zaļā Dzīle".
Pašmāju un ārvalstu kino jaunumu izlase šai nedēļai
Par ko gan citu, ja ne kino, varētu runāt Daira Āboliņa! Balvas "Kilograms kultūras" žūrijas locekle un kino kritiķe iesaka notikumus un filmas, kas runā par aktuālām tēmām, un aicina iet un skatīties kino uz lielajiem ekrāniem. 
Ko skatīties šonedēļ? Kultūras piedāvājums televīzijā
Šonedēļ vakarus bez sirdsapziņas pārmetumiem var pavadīt pie televīzijas ekrāniem. Piedāvājumā brīnišķīgs filmu un raidījumu klāsts. Šīs nedēļas izlasi sagatavojusi "Kilograma kultūras" žūrijas locekle Eva Johansone.
Ko lasīt un klausīties? Kultūras piedāvājums, neizejot no mājām
Kā jau ik nedēļu, sabiedrisko mediju balvas "Kilograms kultūras" žūrija piedāvā savu iknedēļas izlasi: restaurēts Marģeris Zariņš Latvijas Radio I studijā, trīs jauni tvarti un grāmata, kas portretē mūslaikus, un tas viss — neizejot no mājas! Šīs nedēļas kultūras izlasi sagatavojis Radio 3 "Klasika" programmu vadītājs Orests Silabriedis.