Fantastika, roks, elektroniskā un džeza mūzika. Kultūras izlase šai nedēļai
Mūzikas žurnālists un sabiedrisko mediju balvas "Kilograms kultūras" žūrijas pārstāvis Kaspars Zaviļeiskis šonedēļ iesaka klausīties plašu mūzikas klāstu, iepazīstoties ar jaunākajiem albumiem, un doties uz koncertu Latvijas Radio 1. studijā, kā arī sekot līdzi literatūras jaunumiem un meklēt Toma Deimonda Barvida debijas romānu "Zaļā Dzīle".
Pašmāju un ārvalstu kino jaunumu izlase šai nedēļai
Par ko gan citu, ja ne kino, varētu runāt Daira Āboliņa! Balvas "Kilograms kultūras" žūrijas locekle un kino kritiķe iesaka notikumus un filmas, kas runā par aktuālām tēmām, un aicina iet un skatīties kino uz lielajiem ekrāniem. 
Festivālu rudens: pārsteidzošo un neierasto iesaka Ieva Rozentāle
"Par spīti pandēmijai, festivālu sajūta ir atgriezusies! Tie notiek, neraugoties uz bailēm no slimības – pārvarot šaubas un apliecinot spēju turpināt kultūras dzīvi –, cenšoties nodrošināt maksimāli drošu vidi un tā atbalstot gandrīz visu jomu māksliniekus, kuri dara un rada. Teju visi tradicionālie rudens festivāli Latvijā notiek, solot pārsteigumus un neierastas pieredzes. Nākamajā nedēļā izvēlos doties uz trim no tiem!" iesaka "Kilograms kultūras" žūrijas pārstāve Ieva Rozentāle. 
Literāra pastaiga, kino pērles, Boriss Bērziņš. Toma Treiberga kultūras ieteikumi
Kino pērles, izstāde Gaismas pilī un literāra pastaiga – tam visam uzmanību šonedēļ veltīt iesaka sabiedrisko mediju balvas "Kilograms kultūras” žūrijas loceklis, Latvijas Radio kultūras žurnālists, dzejnieks un etīžu teātra "Nerten” dalībnieks Toms Treibergs.                                               
Sācies balvas «Kilograms kultūras 2020» rudens balsojums
28. septembrī sācies Latvijas sabiedrisko mediju gada balvas kultūrā “Kilograms kultūras 2020” rudens balsojums. Žūrija balsojumam izvirzījusi arī notikumus un darbus, kas tapuši ārkārtējās situācijas laikā.
Filma par sociālajiem tīkliem, laikmetīgi notikumi Liepājā – Evas Johansones ieteikumi šonedēļ
"Viens no maniem mīļākajiem kultūras notikumiem Latvijā jau šajā nedēļas nogalē – Liepājas Mākslas forums! Nešaubos, ka tā mākslinieciskā vadītāja Baiba Bartkeviča būs sarūpējusi notikumus, kas šo nedēļas nogali ļaus pārvērst laikmetīgās mākslas piedzīvojumā! Tiem, kuri rudeni mīl pavadīt skatoties filmas, esmu sagatavojusi divus ieteikumus," šīs nedēļas kopsavilkumu raksturo "Kilograma kultūras" žūrijas locekle Eva Johansone.
Kino, teātra un mākslas jaunumi – četri kultūras ieteikumi septembra pirmajai nedēļai
"Nedēļā, kurā kultūras dzīve sāk mutuļot ar pilnu spēku un ir tik daudz iespēju notikumus vērot klātienē (kā nekā 5. septembrī ir "Baltā nakts"!), tomēr izvēlētos mazliet distancētu ārpusburziņa klātbūtni," atzīst raidījuma "Ielas garumā" veidotāja Lilita Eglīte. Piedāvājam viņas veidotu kultūras notikumu izlasi 31. augusta – 6. septembra nedēļai.