Par suņiem, revolūciju un vēlēšanām. Kultūras akcenti šonedēļ
Ko darīt ar tehnoloģijām, kas pārņem cilvēku dzīvi? Vai sieva var būt greizsirdīga uz suni? Kāpēc ir svarīgi piedalīties Saeimas vēlēšanās? Lai rastu atbildes, Latvijas sabiedrisko mediju balvas "Kilograms kultūras" žūrijas locekle Henrieta Verhoustinska ierosina noskatīties trīs teātra izrādes.
Noskaidroti balvas «Kilograms kultūras» rudens balsojuma finālisti
Noskaidroti Latvijas sabiedrisko mediju gada balvas kultūrā "Kilograms kultūras 2022" rudens balsojuma finālisti desmit kategorijās. Skatītāji un klausītāji balsoja par Latvijas Radio, Latvijas Televīzijas un sabiedrisko mediju portāla LSM žūrijas izvirzītajiem oriģinālākajiem un kvalitatīvākajiem kultūras notikumiem, kas tapuši no 2022. gada maija līdz 31. augustam.
Teātris un lielie ekrāni. Kultūras akcenti šai nedēļai
Šī gada rudens sezona tiek atklāta ar grandiozu kultūras piedāvājuma dažādību! Jau iepriekš samierinoties, ka visu paspēt nebūs iespējams, prioritātes nāksies nospraust katram pašam. Bet dažus akcentus izvēlas un iesaka kino kritiķe, "Kilograms kultūras" žūrijas locekle Daira Āboliņa.
Ko skatīties šonedēļ? Kultūras piedāvājums televīzijā
Šonedēļ vakarus bez sirdsapziņas pārmetumiem var pavadīt pie televīzijas ekrāniem. Piedāvājumā brīnišķīgs filmu un raidījumu klāsts. Šīs nedēļas izlasi sagatavojusi "Kilograma kultūras" žūrijas locekle Eva Johansone.
Ko lasīt un klausīties? Kultūras piedāvājums, neizejot no mājām
Kā jau ik nedēļu, sabiedrisko mediju balvas "Kilograms kultūras" žūrija piedāvā savu iknedēļas izlasi: restaurēts Marģeris Zariņš Latvijas Radio I studijā, trīs jauni tvarti un grāmata, kas portretē mūslaikus, un tas viss — neizejot no mājas! Šīs nedēļas kultūras izlasi sagatavojis Radio 3 "Klasika" programmu vadītājs Orests Silabriedis.