Ieva Rozentāle

Latvijas Televīzijas Kultūras raidījumu redakcijas vadītāja

Muzikoloģe, kas savulaik izveidojusi žurnālu "Mūzikas Saule" un LTV kultūras raidījumu "100g kultūras". Producējusi neskaitāmus kultūras raidījumus, kā arī TV dokumentalās filmas. "Kilograms kultūras" žūrijā kūrē kategoriju "Mūzika".

Toms Treibergs

LR1 raidījuma "Cienījamie lasītāji. Etīdes par literatūru" veidotājs

Dzejnieks un publicists, etīžu teātra "NERTEN" aktieris un režisors. Brīžiem izmēģina roku grāmatu ilustrācijā. Žūrijas sastāvā koncentrējas uz literatūru un teātri.

Inga Saksone

Latvijas Radio 3 "Klasika" galvenā satura redaktore

Muzikoloģe, Latvijas Radio 3 "Klasika" programmu vadītāja un galvenā satura redaktore. Veido raidījumus "Atspere", "Post factum", "Latviešu mūziķi pasaulē" un citus. "Kilograma kultūras" projekta administratore. Žūrijas balsojumos nepiedalās.

Justīne Savitska

Latvijas Radio Ziņu dienesta Multimediālā satura producente

Latvijas Radio Ziņu dienesta Multimediālā satura producente. "Tēta projekta" autore, studējusi arī antropoloģiju, nodarbojas ar dokumentālo radio un skatās filmas. "Kilograms kultūras" žūrijā pievēršas kino un meklē pārsteidzošu kultūras pieredzi.

Gunda Vaivode

Latvijas Radio 3 "Klasika" direktore

Veido raidījumus "Bolero. Mūzikas stunda visiem", "Latviešu mūziķi pasaulē" , "Mūsu leģendas", "Atspere", "Post factum" u.c. Veido koncertu koncepcijas, raksta periodikā, seko mūzikas aktualitātēm pasaulē. "Kilograms kultūras" interesēs seko mūzikas un teātra dzīves notikumiem.

Orests Silabriedis

Latvijas Radio 3 "Klasika" programmu vadītājs

Mūzikas žurnālists, žurnāla "Mūzikas Saule" galvenais redaktors. "Kilograms kultūras" žūrijā izsver mūzikas, grāmatu un kino gramus.

Lilita Eglīte

LTV Kultūras raidījumu redaktore

Raidījuma “Ielas garumā” vadītāja, daudzu portretraidījumu un filmu autore. Cenšas sekot līdz visiem notikumiem kultūras jomā, bet “Kilograms kultūras“ prioritātes ir vizuālā māksla, kino un teātris.

Ilze Jansone

LSM.lv kultūras sadaļas redaktore

LSM.lv kultūras redaktore un rakstniece. Četru prozas grāmatu, vairāku zinātnisku un populārzinātnisku publikāciju autore, publicē recenzijas par prozu kultūras periodikā un portālos.

Henrieta Verhoustinska

LTV kultūras raidījumu redaktore

Teātra kritiķe un kultūras žurnāliste. Veidojusi raidījumus "Kultūršoks", "Personība. 100g kultūras", "Diskusija. 100g kultūras" un "Lielā Lasīšana". “Kilograms kultūras“ žūrijā kūrē kategoriju „Teātris”.

Anete Lesīte

LTV Kultūras raidījumu redakcijas žurnāliste un redaktore

Kultūras žurnāliste un raidījumu redaktore, studējusi arī glezniecību Latvijas Mākslas akadēmijā un Itālijā. Šobrīd veido LTV Kultūras ziņas un personību portretus. “Kilograms kultūras“ žūrijā seko līdzi un vērtē vizuālās mākslas notikumus.

Daira Āboliņa

LTV kino raidījumu veidotāja

Kinokritiķe, kino raidījumu un filmu arheoloģiju veidotāja Latvijas Televīzijā.

Liene Jakovļeva

Latvijas Radio 3 "Klasika" programmu vadītāja

Muzikoloģe, kas iet mūzikas žurnālistes ceļu. Radio piepilda tiešā ētera stundas un veido dažāda formāta raidījumus, "Kilograms kultūras" žūrijā seko līdzi mūzikas, kino un teātra notikumiem.

Eva Johansone

LTV kultūras žurnāliste

Eva Johansone darbadienu vakaros LTV1 skatītājiem stāsta par jaunāko Latvijas un pasaules kultūrā. Ikdienā veido dokumentālas filmas, darbojas kultūras NVO un vada kultūras raidījumus. “Kilograma kultūras” žūrijā meklē pārsteidzošo un laikmetīgo mākslā.

Laila Burāne

LSM.lv kultūras sadaļas redaktore

Dramaturģe, teātra veidotāja, tulkotāja, LSM.lv kultūras redaktore. “Kilograms kultūras” žūrijā meklē jauno, spilgto un pārsteidzošo uz skatuvēm, ekrāniem, grāmatu lappusēs.