Ieva Rozentāle

Latvijas Televīzijas Kultūras raidījumu redakcijas vadītāja

Muzikoloģe, kas savulaik izveidojusi žurnālu "Mūzikas Saule" un LTV kultūras raidījumu "100g kultūras". Producējusi neskaitāmus kultūras raidījumus, kā arī TV dokumentalās filmas. "Kilograms kultūras" žūrijā kūrē kategoriju "Mūzika".

Toms Treibergs

LR1 raidījuma "Cienījamie lasītāji. Etīdes par literatūru" veidotājs

Dzejnieks un publicists, etīžu teātra "NERTEN" aktieris un režisors. Brīžiem izmēģina roku grāmatu ilustrācijā. Žūrijas sastāvā koncentrējas uz literatūru un teātri.

Gunda Vaivode

Latvijas Radio 3 "Klasika" direktore

Veido raidījumus "Bolero. Mūzikas stunda visiem", "Latviešu mūziķi pasaulē" , "Mūsu leģendas", "Atspere", "Post factum" u.c. Veido koncertu koncepcijas, raksta periodikā, seko mūzikas aktualitātēm pasaulē. "Kilograms kultūras" interesēs seko mūzikas un teātra dzīves notikumiem.

Orests Silabriedis

Latvijas Radio 3 "Klasika" programmu vadītājs

Mūzikas žurnālists, žurnāla "Mūzikas Saule" galvenais redaktors. "Kilograms kultūras" žūrijā izsver mūzikas, grāmatu un kino gramus.

Lilita Eglīte

LTV Kultūras raidījumu redaktore

Raidījuma “Ielas garumā” vadītāja, daudzu portretraidījumu un filmu autore. Cenšas sekot līdz visiem notikumiem kultūras jomā, bet “Kilograms kultūras“ prioritātes ir vizuālā māksla, kino un teātris.

Henrieta Verhoustinska

LTV kultūras raidījumu redaktore

Teātra kritiķe un kultūras žurnāliste. Veidojusi raidījumus "Kultūrdeva", "Kultūršoks", "Personība. 100g kultūras", "Diskusija. 100g kultūras" un "Lielā Lasīšana". “Kilograms kultūras“ žūrijā kūrē kategoriju "Teātris".

Daira Āboliņa

LTV kino raidījumu veidotāja

Kinokritiķe, kino raidījumu un filmu arheoloģiju veidotāja Latvijas Televīzijā.

Liene Jakovļeva

Latvijas Radio 3 "Klasika" programmu vadītāja

Muzikoloģe, kas iet mūzikas žurnālistes ceļu. Radio piepilda tiešā ētera stundas un veido dažāda formāta raidījumus, "Kilograms kultūras" žūrijā seko līdzi mūzikas, kino un teātra notikumiem.

Laila Burāne

LSM.lv kultūras sadaļas redaktore

Dramaturģe, teātra veidotāja, tulkotāja, LSM.lv kultūras redaktore. “Kilograms kultūras” žūrijā meklē jauno, spilgto un pārsteidzošo uz skatuvēm, ekrāniem, grāmatu lappusēs.

Anete Ašmane

LTV un Latvijas Radio kultūras raidījumu žurnāliste un producente

Ikdienu vada starp LTV "Kultūras ziņām" un LR3 "Klasika" ēteru, kur īpašu uzmanību pievērš džezam savā autorraidījumā "Džeza impresijas". "Kilograms kultūras" žūrijā klausās mūziku, skatās teātri un gaida pārsteigumus.

Kaspars Zaviļeiskis

LTV raidījuma "Kultūrdeva" producents

Mūzikas kritiķis, kurš masu medijos strādā 25 gadus. LTV raidījuma "Kultūrdeva" un citu kultūrvides projektu producents. Ir arī dažādu pasākumu dīdžejs un skaņas dizaina veidotājs. "Kilograms kultūras" žūrijā kūrē kategoriju "Popkultūra".

Inga Saksone

Latvijas Radio 3 "Klasika" galvenā satura redaktore

Muzikoloģe, Latvijas Radio 3 "Klasika" programmu vadītāja un galvenā satura redaktore. Veido raidījumus "Atspere", "Post factum", "Latviešu mūziķi pasaulē" un citus. "Kilograma kultūras" projekta administratore. Žūrijas balsojumos nepiedalās.

Artis Dobrovoļskis

LTV kultūras raidījumu redakcijas izpildproducents

Latvija Televīzijas Kultūras raidījumu redakcijas raidījumu “Kultūrdeva”, “Kultūršoks”, “Ielas garumā”, “Kultūras ziņas” un dokumentālo filmu producents. "Kilograma kultūras" projekta vadītājs. Žūrijas balsojumos nepiedalās.