Latvijā
Saeimā nomainīsies aptuveni divas trešdaļas deputātu
Nākamās Saeimas sastāvā apmēram divas trešdaļas deputātu būs jaunpienācēji, un liela daļa no viņiem ir bez iepriekšējas deputāta pieredzes. Līdz ar ievēlēšanu Saeimā izmaiņas būs arī vairāku pašvaldību domju sastāvā.
Bezmaksas sabiedrisko transportu reģionos varēs ieviest vairāk maršrutos
Lai nodrošinātu plašākas iespējas bezmaksas sabiedriskā transporta nodrošināšanai mazapdzīvotās vietās, valdība otrdien apstiprināja Satiksmes ministrijas rosinātās izmaiņas normatīvajā regulējumā, kas atvieglo kritērijus, pēc kuriem šādos maršrutos tiek sniegts bezmaksas transports, tostarp bezmaksas reisus varēs ieviest apdzīvotās vietās ar lielāku blīvumu un maršruti varēs pārklāties.
Politoloģes atšķirīgi vērtē «Progresīvo» izredzes uz darbu koalīcijā
To, kādas ir partijas "Progresīvie" izredzes uz darbu 14.Saeimas koalīcijā, Rīgas Stradiņa universitātes Eiropas studiju fakultātes pasniedzēja Lelde Metla-Rozentāle un "Providus" direktore un vadošā pētniece Iveta Kažoka intervijā LTV raidījumā "Šodienas jautājums" vērtēja atšķirīgi.
Brīvprātīgie Latvijā gatavo ierakumu sveces bez siltuma un elektrības palikušajiem Ukrainā
Lai Ukrainas karavīri ierakumos varētu sasildīties, bet iedzīvotāji, kuri palikuši bez elektrības, varētu vismaz uzvārīt tēju, brīvprātīgie Latvijā sākuši jaunu palīdzības akciju – liet ierakumu sveces, kam vajadzīgas tukšas tīras konservu bundžas, parafīns un gofrēts kartons. Blindāžas sveču izgatavošanā iesaistās gan privātpersonas, gan uzņēmumu darbinieki. 
Saeimas vēlēšanu testu izturējuši tikai četri ministri
Vēlēšanas nozīmē ne tikai iepazīšanos ar jaunām sejām uz politiskās skatuves, bet arī atvadīšanos no jau ierastiem personāžiem – vismaz uz kādu laiku. Tā piemēram valdībā no 14 Ministru kabineta locekļiem tikai četri vēlēšanās ieguvuši vēlētāju uzticību turpināt darbu valdībā.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt