Latvijā
Daļu ministriju plāno pārcelt uz Zemkopības ministrijas ēku
Jau pavisam drīz arī valsts pārvalde varētu pāriet uz darba vidi, kuras centrā ir arī darbinieka labsajūta. Šādi plāni jau top valdības gaiteņos. Saskaņā ar tiem vairākas ministrijas un citas valsts iestādes paredzēts pārvietot uz Zemkopības ministrijas (ZM) ēku Republikas laukumā 2, Rīgā.
Siltumuzņēmums Smiltenes novadā atteicis nodrošināt apkuri
Teju vai ārkārtas situācija siltumapgādē šoruden iestājās Drustos, Gatartā un Palsmanē, trīs nelielos lauku ciematos Smiltenes novadā. Īsi pirms apkures sezonas komersants, kas tur uzstādījis šķeldas katlumājas, saprata, ka darbu nespēs turpināt. Šobrīd kaltu mājas gan darbina pašvaldība, kas tagad meklē līdzekļus, par ko katlumājas pārpirkt un nodrošināt siltumu.
«Kustības «Par!»» vadību uztic trīs līdzpriekšsēdētājām (papildināts)
Partijas "Kustība "Par!"" kongresā sestdien, 3. decembrī, nolemts līdzšinējā viena valdes priekšsēdētāja vietā ievēlēt trīs līdzpriekšsēdētājas. Šos amatus nolemts uzticēt bijušajai Saeimas deputātei Inesei Voikai, veselības ministra biroja vadītājai Vladislavai Marānei un Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas apkarošanas komitejas priekšsēdētājas vietniecei Laimai Geikinai.
Truksni pēc notiesājošā sprieduma tomēr neizslēgs no Latvijas Zaļās partijas
Augstākās tiesas (AT) lēmums nu jau bijušo Jūrmalas mēru Gati Truksni (Latvijas Zaļā partija (LZP)) un viņa biroja vadītāju atzīt par vainīgiem saistībā ar viltotu komandējuma rīkojumu nav iemesls Truksni izslēgt no LZP. Tā secinājusi partijas valde, Jūrmalas nodaļa un arī partijas domes pārstāvji. Pietiekams sods ir zaudētais deputāta mandāts un jau samaksātais 5000 eiro sods, sarunā ar Latvijas Radio skaidroja LZP vadītājs Edgars Tavars.
Dziedošā gide Irēna Kjarkuža no Preiļiem saņem Latgales Tūrisma gada balvu
Jau septīto reizi pasniegtas Latgales Tūrisma gada balvas, izceļot labākos nozares profesionāļus, kuri darbojas tūrisma nozarē un veicina kopējo reģiona atpazīstamību, un šogad nominācijā "Tūrisma profesionālis" balvu saņēma dziedošā gide no Preiļiem Irēna Kjarkuža, kura tūrisma jomā darbojas jau divdesmit piekto gadu. 
Aicina pasteigties ar Ziemassvētku sūtījumiem pāri okeānam
Valsts akciju sabiedrība "Latvijas pasts" aicina pasteigties ar Ziemassvētku sūtījumiem uz ASV un citām valstīm, kas atrodas pāri okeānam. Aizķeršanās varētu būt mērķa valsts šķirošanas cehos. Sūtījumus uz pēdējo brīdi aicina neatlikt arī Latvijā, ja pakas plānots sūtīt ar pakomātiem.
Drīzumā varētu ievēlēt jaunu Centrālās vēlēšanu komisijas sastāvu
Krimināllietā iesaistītā Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētāja Kristīne Bērziņa no amata varētu tikt atbrīvota nevis ar īpašu balsojumu, bet gan kopā ar visu pārējo vēlēšanu komisiju. Saeimā pašlaik tiek vērtēts plāns, kas paredz, ka parlamenta frakcijas izvirzītu un ievēlētu jaunu vēlēšanu komisijas sastāvu.
Kaimiņvalstu mediju piedāvājums Latvijas austrumu pierobežā – aizvien plašāks par vietējo
Kaimiņvalstu mediju piedāvājums pierobežā aizvien plašāks. To šonedēļ netālu no Latvijas–Krievijas robežas konstatēja Latvijas Valsts radio un televīzijas centra (LVRTC) pārstāvji. Virszemes apraidē pieejamos vietējos bezmaksas televīzijas kanālus pierobežā var redzēt un vismaz divas radio programmas var dzirdēt. Iespējas Latvijas austrumu pierobežā paplašināt mediju piedāvājumu, cenšoties izkonkurēt Krievijā un Baltkrievijā ražoto saturu, ir, taču ne visas tiek izmantotas.
Latgalē bažas par drukātās preses abonentu skaita kritumu
Kaut arī pašlaik joprojām aktīvi rit drukāto preses izdevumu abonēšanas kampaņa, Latgales reģionālo laikrakstu redakcijas jau pārņēmis satraukums – strauji augošo cenu un izdevumu dēļ avīzēm un žurnāliem paaugstināta abonēšanas maksa. Tādēļ daļu no tiem  nākamajam gadam abonēt jau atteikušās bibliotēkas Latgalē. Ir bažas, ka kritīsies arī mājsaimniecību abonentu skaits.  
 Iekšlietu dienestu darbinieki prasīs lielāku algu
Palielināts atalgojums un labāki apstākļi darba vietā ir daži no galvenajiem faktoriem, kas varētu palielināt cilvēku vēlmi strādāt iekšlietu dienestos. Pašlaik Valsts policijā iztrūkst apmēram piektā daļa darbinieku, bet robežsardzē un ugunsdzēsības un glābšanas dienestā – virs 10%.
Svarīgākais šobrīd