Latvijā
Aicina vakcinēties pret gripu
No šīs nedēļas Latvijā oficiāli sākas gripas monitorings un arī vakcinācija pret saslimšanu ar agresīvo vīrusu. Visticamāk, šajā sezonā cilvēki pret gripu būs uzņēmīgāki, jo gandrīz trīs sezonas ilgušo ierobežojumu dēļ lielākā daļa sabiedrības ar gripu nav slimojusi un imūnā atmiņa tai nav bijusi trenēta.
OECD: Studenti Latvijā bieži nepabeidz augstskolu
Lai arī Latvijā pieaudzis to jauniešu īpatsvars, kuri ir ieguvuši augstāko izglītību, vienlaikus ļoti daudzi studenti augstskolas nepabeidz tam paredzētajā laikā vai atbirst pavisam. Tā savā jaunākajā ziņojumā norādījuši OECD jeb Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas eksperti un analītiķi. Turklāt šādi secinājumi atkārtojas jau vairāku gadu garumā. 
«Jaunā Vienotība» pēc tikšanās ar «Progresīvajiem» neredz nepārvaramus šķēršļus četru partiju koalīcijai (papildināts)
Nav neviena nepārvarama šķēršļa, lai neveidotu četru partiju koalīciju, kurā būtu "Jaunā vienotība" ("JV"), Nacionālā apvienība (NA), "Apvienotais saraksts" ("AS") un "Progresīvie". Tā trešdien pēc tikšanās ar "Progresīvo" pārstāvjiem sacīja "JV" līderis Krišjānis Kariņš. Savukārt "Progresīvo" līderis Kaspars Briškens pēc sarunām ar JV norādīja, ka atsevišķi elementi Latvijas politiskajā dienaskārtībā ir svarīgāki par ideoloģiskajām domstarpībām starp partijām, kas varētu veidot jauno koalīciju. 
Tumšo un ilgo apkures sezonu Latvijā gaida ar bažām
Šobrīd spiedīgu situāciju savā budžetā izjūt gandrīz katrs Latvijas iedzīvotājs. Ne tikai augstās pārtikas un degvielas cenas, bet arī dažādu pakalpojumu izmaksas liek pārdomāt savus ikdienas tēriņus un no kaut kā arī atteikties. Ne vienu vien nepatīkami pārsteidz arī ikmēneša rēķins par elektrību, kas palielinājies būtiski. Bet vēl jau ziemas tumšie vakari un apkure tikai priekšā, kas arī rada bažas, kā izdosies par visu samaksāt. Atspaids būs valsts atbalsts gan par apkuri, gan elektrību, tomēr pat ar visu to ne vienam vien rēķini tik un tā būs lielāki.
«Apvienotā saraksta» līderis: Koalīcija ar «Progresīvajiem» būtu pārāk liels «ideoloģisks mikslis» (papildināts)
Koalīcija, kurā "Jaunajai Vienotībai" ("JV"), Nacionālajai apvienībai (NA) un "Apvienotajam sarakstam" ("AS") būtu piepulcēta partija "Progresīvie", būtu pārāk liels "ideoloģisks mikslis". Šādu viedokli trešdien intervijā Latvijas Radio pauda viens no "AS" līderiem Uldis Pīlēns, norādot, ka "AS" vēlētājs varētu nesaprast konservatīvā spēka iešanu koalīcijā kopā ar "Progresīvajiem". 
Daugavpilī trūkst skolotāju mācībām latviski; aicina problēmu risināt valsts līmenī
Ik gadu Daugavpils skolās pakāpeniski palielinot latviešu valodā apgūstamo priekšmetu skaitu, "ir beigušies" skolotāji, kuri varētu mācīt valsts valodā, uz to uzmanību vērsa Daugavpils Izglītības pārvaldes vadītāja Marina Isupova. Pedagogi noveco, dodas pensijā un nepietiekamo latviešu valodas zināšanu dēļ darbu skolā pamet. Bet jauni vietā nenāk.
Atkāpjas partijas «Kustība «Par!»» valde
Partijas "Kustība "Par!"", kura kā daļa no apvienības "Attīstībai/Par!" nepārvarēja 5% barjeru iekļūšanai Saeimā, valdes priekšsēdētājs un valde pilnā sastāvā atkāpās, uzņemoties atbildību par 14. Saeimas vēlēšanu rezultātiem, informēja partija.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt