Latvijā
LTV: Saeimai būs jālemj par atļauju Šlesera tiesāšanas turpināšanai
Saeimai drīzumā varētu būt jālemj par deputāta Aināra Šlesera ("Latvija pirmajā vietā") izdošanu krimināllietas iztiesāšanas turpināšanai. Tiesībaizsardzības iestādes vērsušās Saeimā, prasot atļauju Šlesera tiesāšanai, liecina Latvijas Televīzijas (LTV) rīcībā esošā informācija.
Pēc policijas reorganizācijas Priekulē nebūs iecirkņa inspektora 
Valsts policijas reorganizācija, kas jau īstenota Vidzemē un Zemgalē, nonākusi arī līdz Kurzemes reģionālajai pārvaldei, un no februāra ierasto piecu iecirkņu vietā būs divi – Ziemeļkurzemes un Dienvidkurzemes. Iestādes vadība norāda, ka ielās strādājošo tiesībsargu tagad kļūs vairāk. Citādās domās par reformas sekām ir pašvaldību pārstāvji. Piemēram, Priekulē tagad būs par vienu policistu mazāk un Dienvidkurzemes novada domei nāksies mazpilsētā ieviest pašvaldības policijas posteni.
Biķernieku memoriālā un citviet Eiropā piemin holokausta upurus (papildināts)
27. janvārī aprit 78 gadi kopš Aušvicas-Birkenavas koncentrācijas nometnes atbrīvošanas Otrā pasaules kara nogalē. Tādēļ šajā datumā visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā holokausta upuru piemiņas diena. Šajā dienā daudzviet Eiropā tiek rīkoti piemiņas pasākumi. Piektdien tāds notika arī Biķernieku memoriālā.
Tekstila šķirošanas konteineri daudzviet iedzīvotājiem joprojām nav pieejami
Latvija jau šogad bija apņēmusies ieviest tekstila šķirošanas sistēmu, bet sarkanie konteineri joprojām daudzviet iedzīvotājiem nav pieejami. Atkritumu apsaimniekotāji norādījuši, ka šķirošanas konteineru tīkls kļūs plašāks pavasarī, taču pilnvērtīgu šķirošanu varēs ieviest vien tad, ja tiks noteikta tekstila ražotāju atbildības sistēma. Tekstila šķirošanas sistēma Eiropas Savienības dalībvalstīm jānodrošina no 2025. gada. 
Latvijas ķirurgi plāno palīdzību ukraiņiem sniegt ātrāk; VM meklē risinājumu
Kā un, galvenais, kad atrast resursus un infrastruktūru, lai palīdzētu karā cietušajiem, kas ilgāk par nedēļu nevar gaidīt, – to šodien sarunā ar veselības ministri centās noskaidrot ķirurģi, kas ievainotos operējuši gan Kijivā, gan tagad – tepat Rīgā. Mediķiem ir plāns – veidot jaunu komandu, taču ministre pirms tā īstenošanas vēlas konsultēties ar Ukrainas veselības un aizsardzības ministrijām.
Svarīgākais šobrīd