Ārzemēs
Krievijas raķešu uzbrukumā Ukrainas pilsētai Zaporižjai ievainoti trīs cilvēki
Krievija naktī uz pirmdienu īstenojusi raķešu uzbrukumus Ukrainas dienvidaustrumu pilsētai Zaporižjai un tās piepilsētām. Uzbrukumos ir ievainoti divi bērni un pieaugušais, kā arī ir nodarīti postījumi dzīvojamām ēkām un rūpniecības objektiem, paziņojis Zaporižjas apgabala kara administrācijas vadītājs Oleksandrs Staruhs.
Davosā sāksies ikgadējais Pasaules ekonomikas forums
Šveices Alpu kūrortā Davosā šodien sāksies 53. pasaules ekonomikas forums, kura norisi iepriekšējos divus gadus traucēja Covid-19 pandēmija. Pasākumā piedalīsies daudzu valstu līderi un ietekmīgi uzņēmēji, lai spriestu par globālo sadarbību laikā, kad vienlaikus ir jācīnās ar vairākām krīzēm. 
Aviokatastrofā Nepālā vismaz 68 bojāgājušie (papildināts)
Vismaz 68 cilvēki gājuši bojā pasažieru lidmašīnas avārijā Nepālā. Lidmašīna ar 72 cilvēkiem uz borta lidoja no galvaspilsētas Katmandu uz tūristu iecienīto Pokharas pilsētu. Nolaišanās laikā lidaparāts strauji zaudēja augstumu un iegāzās aizā tikai dažu kilometru attālumā no lidostas. Šī ir nāvējošākā aviokatastrofa Nepālā pēdējo trīsdesmit gadu laikā. 
Latvijas sarūpētās dāvanas piepilda Černihivas bāreņu Ziemassvētku vēlmes
Šonedēļ Ukrainā bez vecākiem esošie Černihivas apgabala bērni saņēma Latvijas iedzīvotāju un uzņēmēju sagatavotās dāvanas Ziemassvētkos. Daudzi Svētajam Nikolajam jeb Ziemassvētku vecītim lūguši mieru Ukrainā, bet dāvanā – lukturīšus un enerģijas bankas. Kā izdevies piepildīt 547 bāreņu vēlmes, un kā dāvanas uzņemtas? 
Zviedrijas valdība anulēs prasību bāriem saņemt deju licences
Zviedrijas valdība ir nolēmusi atcelt senu likumu, kas aizliedz dejot bāros un krogos, kuriem nav izsniegta īpaša atļauja. Likumu neievērojošo iestāžu īpašniekiem draud bargs sods. Politiķi ilgstoši ir mēģinājuši atcelt likumu, taču līdz šim tas nav izdevies. 
Izmeklē Lietuvas gāzesvada sprādziena cēloni
Sabotāžas iespēja šobrīd pieļauta netiek – tā par vakar Lietuvā notikušā gāzesvada sprādziena iespējamiem iemesliem saka atbildīgie dienesti. Sākotnējā versija liecina, ka eksplozija varētu būt notikusi tehnisku iemeslu dēļ, bet izmeklēšana turpinās. 
Svarīgākais šobrīd