Ārzemēs
Lukašenko dodas uz Maskavu apspriest naftas piegādes un integrāciju
Piektdien, 7. februārī, Krievijā ieradīsies Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko, lai tiktos ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu. Uzmanības centrā būs jautājums par Krievijas gāzes un naftas piegādēm Baltkrievijai, no kura ir atkarīgs arī jautājums par abu valstu turpmāko integrāciju.  
Merkeles valdībā krīzi rada Tīringenes premjera ievēlēšana ar galēji labējo balsīm
Vācijā uzliesmojis politiskais skandāls pēc tam, kad ar eiroskeptiskās un galēji labējās partijas „Alternatīva Vācijai” balsīm Tīringenes federālās zemes premjerministra amatā tika ievēlēts Tomass Kemmerihs – brīvo demokrātu politiķis. Vācijas kanclere Angela Merkele notikušo raksturoja kā „nepiedodamu”. Tradicionālās partijas solījušas nekādā veidā nesadarboties ar „Alternatīvu Vācijai”.
Automašīnai ietriecoties karavīros, Jeruzalemē 12 ievainotie
Aizvadītajā naktī Jeruzalemē kāds palestīnietis ievainojis 12 Izraēlas karavīrus, savukārt Izraēla ir atbildīga par vairāku palestīniešu nāvi okupētajā Rietumkrastā.

Spriedze reģionā seko pēc tam, kad janvāra nogalē ASV prezidents Donalds Tramps paziņoja par ilgi gaidīto Tuvo Austrumu miera plānu. Tiek uzskatīts, ka plāns lielā miera ir izdevīgs Izraēlai. Palestīnieši plānu noraidīja, un tam sekoja vairāki protesti.
Itālijā no sliedēm noskrienot vilcienam, dzīvību zaudējuši divi cilvēki
Ātrgaitas vilcienam nobraucot no sliedēm netālu no Itālijas ziemeļu pilsētas Lodi, bojā gājuši divi cilvēki, bet vairāk nekā 20 ievainoti.

Pirms notika nelaime, vilciens bija ceļā no Milānas uz dienvidu pilsētu Salerno. Zināms, ka nelaime notika, aizskarot citu vilcienu, kas brauca pa blakus sliedēm.
Republikānis Romnijs sola balsot par Trampa vainas atzīšanu
ASV senators Mits Romnijs, kurš pārstāv republikāņus, paziņojis, ka prezidenta Donalda Trampa impīčmenta prāvā balsos par viņa vainas atzīšanu varas ļaunprātīgā izmantošanā. Tādējādi viņš kļuvis par pirmo republikāņu senatoru, kurš atteicies pakļauties partijas disciplīnai.
Krievija un Izraēla uzsāk diplomātisko attiecību uzlabošanu
Laikā, kad Krievija izvērsusi iespaidīgu kampaņu pret Rietumiem par Otrā pasaules kara aizsākuma iemesliem, Izraēla savukārt darījusi daudz, lai ar Krieviju uzlabotu diplomātiskās attiecības. Tas viss varētu būt saistīts ar Izraēlas pilsones Nāmas Isaharas apžēlošanu, kura pagājušā gadā tika aizturēta Krievijā.
Stambulā lidmašīna noskrien no skrejceļa; daudz ievainoto
Vienā no Stambulas lielākajām lidostām Turcijas aviosabiedrības lidmašīna novirzījusies no skrejceļa un avarējusi, sadaloties vairākās daļās. Zināms, ka gandrīz 200 uz klāja esošie cilvēki ir izdzīvojuši, taču daudzi ir ievainoti.
Turcijā lavīna aprok desmitiem cilvēku
Turcijā lavīnā bojā gājuši 38 cilvēki, bet desmitiem palikuši zem sniega segas. Traģēdija notika trešdien, 5. februārī, no rīta Turcijas austrumos Vanas provincē.
Tramps uzrunā par stāvokli valstī slavē ASV ekonomisko situāciju
Amerikas Savienoto Valstu (ASV) prezidents Donalds Tramps uzrunā par stāvokli valstī Kongresa apakšnamā - Pārstāvju palātā, slavēja valsts ekonomisko situāciju. Viņš arī norādīja, ka pildījis savus solījumus. Opozīcijā esošie demokrāti gan norāda, ka ekonomiskie sasniegumi nenes labumu vienkāršajiem iedzīvotājiem.
Jaunākie
Interesanti