Ārzemēs
Elizabete II pasniedz Deividam Atenboro prestižo Čethemas nama balvu
Angļu dabaszinātnieks, dokumentālo filmu autors un televīzijas pārraižu vadītājs sers Deivids Atenboro saņēmis prestižo Čethemas nama balvu. Oficiālajā ceremonijā karaliene Elizabete II arī pajokoja par viņa spēju radīt tik brīnišķīgus darbus cienījamā vecumā.  
Latvieši sarīko Birmingemas bibliotēkas izgaismošanu Latvijas karoga krāsās
Latvijas karogs Apvienotajā Karalistē ir ticis izgaismots jau iepriekš, taču šogad tas pirmo reizi parādījās uz Birmingemas bibliotēkas ēkas, kas ir Eiropā lielākā publiskā bibliotēka un populārākais tūrisma objekts ārpus Londonas. Karoga izgaismošanu noorganizēja Birmingemas latvieši, paši savācot bibliotēkas prasīto summu – 500 mārciņas jeb teju 600 eiro.   
Ķīna nosoda ASV par mēģinājumu «iznīcināt Honkongu»
Ķīna ceturtdien, 21. novembrī, apsūdzēja Amerikas Savienotās Valstis (ASV) par mēģinājumiem „iznīcināt Honkongu” pēc tam, kad ASV Kongress atbalstīja divus likumprojektus cilvēktiesību atbalstam Ķīnas pusautonomajā teritorijā. Tāpat ASV likumdevēji pauda atbalstu mēnešiem ilgušo protestu dalībniekiem. Vienlaikus piedraudēts pārskatīt īpaši labvēlīgo tirdzniecības režīmu, kuru ASV piemērojušas Honkongai.  
Izraēlas prezidents aicina parlamentu atrast jaunu premjera kandidātu
Izraēlas prezidents Reuvens Rivlins ceturtdien, 21. novembrī, parlamentam devis uzdevumu atrast jaunu premjerministra kandidātu. Šāds lūgums no prezidenta puses sekojis pēc tam, kad centriskās partijas „Zilais un baltais” līderis Benijs Gancs trešdien paziņoja, ka nespēj izveidot koalīcijas valdību. Ja līdz 11. decembrim jaunu kandidātu neizdosies atrast, tiks izsludinātas jau trešās vēlēšanas gada laikā.  
Sidneju ietin savvaļas ugunsgrēku smogs
Austrālijā jau vairākas nedēļas turpinās postoši ugunsgrēki, kuros bojā gājuši iedzīvotāji un nodegušas simtiem māju. Valsts lielāko pilsētu Sidneju ietinis veselībai bīstamais smogs. Cilvēki aicināti lieki nepamest telpas un nepieciešamības gadījumā meklēt mediķu palīdzību.
NATO pievērsīs lielāku uzmanību gaisa telpas aizsardzībai
NATO nākotnē pievērsīs pastiprinātu uzmanību dalībvalstu gaisa telpas aizsardzībai. Alianse modernizēs agrīnās brīdināšanas un kontroles sistēmas lidmašīnu floti, kā arī noteiks kosmosu par vienu no alianses atbildības sfērām. 
CO2 robežšķērsošanas nodoklis - ambicioza, bet grūti īstenojama iniciatīva
Vai Eiropas Savienība nākotnē varētu ieviest jaunu nodokli importa precēm par to saražošanā atstāto oglekļa pēdas nospiedumu? Šāda ideja izskanējusi kontekstā ar topošās Eiropas Komisijas prezidentes Urzulas fon der Leienas pieteikto „Zaļo kursu Eiropai”, kura mērķis ir samazināt Eiropas ekonomikas ietekmi uz klimata krīzi un līdz 2050. gadam panākt tā saukto „oglekļa neitralitāti”, proti, situāciju, kurā absorbēts tiek vismaz tikpat daudz oglekļa, cik tiek izmests atmosfērā.
Pasaulē atzīmē Bērnu tiesības konvencijas pieņemšanas 30. gadadienu
Daudzās pasaules valstīs un starptautiskajās organizācijās trešdien atzīmēja Bērnu tiesību aizsardzības konvencijas pieņemšanas 30. gadadienu. Apvienotajās Nācijās īpašu uzrunu par godu šim notikumam teica arī Bērnu fonda īpašais labas gribas vēstnieks - futbolists Deivids Bekhems. 
Izraēla veic uzlidojumus Damaskai
Izraēla veikusi uzlidojumus Sīrijas valdības un Irānas bruņotajiem formējumiem Damaskas apkārtnē. Tas darīts pēc tam, kad uz Izraēlu tika izšautas vairākas raķetes.
Jaunākie
Interesanti