Sadaļas Sadaļas
Ārzemēs
Indijā samazinās Covid-19 izplatība
Indijā pēdējā laikā samazinās jaunu Covid-19 inficēšanās gadījumu skaits. Tomēr situācija vēl joprojām ir sarežģīta, koronavīruss kopumā prasījis jau 300 000 cilvēku dzīvības.  
Mali, iespējams, noticis valsts apvērsums
Rietumāfrikas valsts Mali armija aizturējusi prezidentu un premjerministru, bet nav skaidrs, vai noticis valsts apvērsums. Militārpersonu neapmierinātību izraisīja  izmaiņas valdībā.  
ES apsver sankcijas pret Baltkrieviju
Notikusī lidmašīnas sagrābšana Eiropas iekšējā lidojuma laikā, lidojot no vienas dalībvalsts uz otru, izraisījusi asu reakciju visā Eiropā. Eiropadomes prezidents Šarls Mišels to nosaucis par starptautisku skandālu, kas apdraudējis civiliedzīvotāju dzīvības un starptautisko drošību, un aicinājis dalībvalstis reaģēt spēcīgi.
Ilvess: Baltkrievijas karoga nomaiņa tracina Lukašenko
“Apsveicams un ļoti simbolisks solis, kas tracina Lukašenko,” tā bijušais Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess sarunā ar Latvijas Televīziju vērtē lēmumu Rīgā hokeja čempionāta valstu karogu vidū Baltkrievijas oficiālo karogu aizstāt ar vēsturisko balti sarkanbalto. Ilvess iepriekš bija aicinājis Baltkrieviju izmest no hokeja čempionāta, nosodot Lukašenko režīmu par pasažieru lidmašīnas sagrābšanu.
Baltkrievija apgalvo, ka rīkojusies likumīgi, nosēdinot «Ryanair» lidmašīnu
Rietumvalstis pirmdien viena pēc otras nosodījušas Baltkrievijas rīcību, piespiežot nosēsties Minskas lidostā pasažieru lidmašīnu, lai arestētu žurnālistu un opozīcijas aktīvistu Romānu Protaseviču. Baltkrievijas valdība apgalvo, ka ir rīkojusies saskaņā ar starptautiskajiem noteikumiem. Arī Minskas tuvākā sabiedrotā Krievija aizstāv Baltkrievijas rīcību un aicina Rietumus nemētāties ar apsūdzībām.
«airBaltic» atturēsies no lidojumiem virs Baltkrievijas
Lidsabiedrība “airBaltic” uz laiku pārtraukusi lidojumus virs Baltkrievijas, kamēr tiek izvērtēts, vai šādi lidojumi ir droši. Šāds lēmums pieņemts pēc tam, kad Baltkrievija svētdien piespieda lidsabiedrības “Ryanair” lidmašīnai nolaisties Minskā, lai aizturētu vienu no pasažieriem, Aleksandra Lukašenko režīma pretinieku.
Seišelu salās ierodas tūristi, atkārtoti izplatās vīruss
Pandēmijas rezultātā īpaši cietušas tādas valstis, kuras līdz šim paļāvušās uz tūrisma nozari. Viņu vidū arī Seišelu salas. Šajā valstī jau laikus sāka vakcināciju ar pieejamām devām un divas potes saņēmuši jau lielākā daļa iedzīvotāju. Vienlaikus, atverot robežas, Covid-19 izplatās atkārtoti.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt