Ārzemēs
Maskavā opozīcijas protestu akcijā aizturēti simtiem cilvēku
Maskavā policija aizturējusi vairāki simtus cilvēku, kas sapulcējušies pie Maskavas mērijas, lai protestētu pret valdības lēmumu atteikt neatkarīgos kandidātu reģistrēšanu galvaspilsētas domes vēlēšanām.  Policija aizturējusi vairāk nekā 500 cilvēkus un aizturēšanas turpinās,  ziņo nevalstiskā organizācija „OVD-Info”, kas veic politieslodzīto uzskati.  
Baltkrievijas prezidents Lukašenko vēlas apmeklēt Rīgu
Baltkrievija plāno nopietnāk attīstīt ekonomiskas attiecības ar Latviju, paziņojis Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko, tiekoties ar Latvijas ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču (“Jaunā Vienotība”). Viņš arī atzina, ka vēlas tuvākajā laikā apmeklēt Rīgu.  
ES: Džonsona «Brexit» nostāja ir nepieņemama
Jaunā Lielbritānijas premjera nostāja “Brexit” jautājumos ir nepieņemama – tā Eiropas Savienības valstu valdībām adresētā vēstulē pauž Eiropas Komisijas “Brexit” sarunu delegācijas vadītājs Mišels Barnjē.
Ziemeļkoreja veikusi divus vidējas darbības raķešu izmēģinājumus
Ziemeļkoreja veikusi divu vidēja darbības rādiusa raķešu izmēģinājumus, nosaucot tos par brīdinājumu kaimiņos esošās Dienvidkorejas kara rosinātājiem. Ziemeķorejas līderis paziņojis, ka šādi raķešu izmēģinājumi ir nepieciešami, lai novērstu potenciālos un tiešos draudus. Dienvidkoreja šādus izmēģinājumus nosaukusi par satraucošiem, taču ASV paudušas pārliecību, ka šādi izmēģinājumi neapdraudēs turpmākās sarunas par Korejas pussalas kodolatbruņošanos.
Jaunākie
Interesanti