Sadaļas Sadaļas
Ārzemēs
Simt tūkstoš viltotu Covid-19 sertifikātu: Zviedrijā atklāta vērienīga krāpšana
Zviedrijā policija atklājusi plaša mēroga krāpšanas shēmu ar viltotiem polimerāzes ķēdes reakcijas testiem Covid-19 noteikšanai: uzņēmums par analīzēm prasīja apmēram 150 eiro, bet paraugu uz laboratoriju nesūtīja. Rezultātā visi klienti, aptuveni 100 tūkstošu cilvēku, saņēma sertifikātus, ka viņi ir veseli. Tos izmantoja, piemēram, ceļošanai. Krāpnieki varētu būt izvīluši 9,8 miljonus eiro.
ANO aicina novērst ieroču plūsmu uz Mjanmu
Valstīm jānovērš ieroču plūsma uz Mjanmu, paziņojumā norādījusi Apvienoto Nāciju Organizācijas  Ģenerālā asambleja. Februārī valstī notika apvērsums un pie varas pašlaik atrodas militārā hunta, kas vardarbīgi izrēķinās .
Lietuvas premjere: Trimdā nonākušie baltkrievi grib atgriezties dzimtenē
Lietuvas valdības vadītāja Ingrīda Šimonīte norāda, ka nevar no ārpuses nomainīt režīmu, kas valda Baltkrievijā, bet Lietuva un citas valstis var sniegt patvērumu baltkrievu cilvēkiem. Šimonīte piektdien bija ieradusies savā pirmajā vizītē Latvijā, un situācija Baltkrievijā bija viens no galvenajiem sarunu tematiem.
Francijā atkal ieplūst ārzemju tūristi
Krītoties saslimstības rādītājiem, šonedēļ dažādus ierobežojumus, tajā skaitā komandantstundu, atcēla Francijā. Tā ir viena no valstīm, kuru ik gadu apmeklē miljoniem tūristu, tāpēc ieceļošanas noteikumu mīkstināšanu daudzi sagaidījuši ar lielu prieku.
Ziemeļīrijā sākusies kārtējā politiskā krīze
Ziemeļīrijā izraisījusies kārtējā politiskā krīze, jo nesen ievēlētais Demokrātisko unionistu partijas vadītājs Edvins Pūtss bija spiests atkāpties no amata tikai trīs nedēļas pēc iecelšanas. Līdz ar to ir apdraudēts arī jaunā Ziemeļīrijas valdības vadītāja Pola Givena amats.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt