Sadaļas Sadaļas
Ārzemēs
Igaunijā aizliedz kažokzvēru audzēšanu
Igaunijas parlaments apstiprinājis grozījumus likumos, kas aizliedz kažokzvēru audzēšanu. Tomēr paredzēts pārejas periods, un aizliegums pilnībā stāsies spēkā pēc pieciem gadiem. 
Baltkrievu opozīcijai bažas: ES izlēmīga politika pret Lukašenko režīmu varētu izpalikt
Eiropas Savienībai (ES) un Amerikas Savienotājām Valstīm (ASV) ir jāpastiprina spiediens pret Baltkrievijas valdošo režīmu, lai panāktu varas nomaiņu valstī, taču līdzšinējā Eiropas Savienības politika pret Minsku liek bažīties, ka iepriekš dotajiem solījumiem varētu nesekot izlēmīga rīcība – šādas bažas pauduši Baltkrievijas demokrātisko spēku pārstāvji, kas šonedēļ bija pulcējušies uz īpašu virtuālu konferenci, lai spriestu par jaunu vēlēšanu sarīkošanu Baltkrievijā.  
Aptauja: Kristīgie demokrāti atkal vadībā Vācijā
Kancleres Angelas Merkeles pārstāvētie kristīgie demokrāti (Kristīgo demokrātu savienība (CDU)) un viņu māsas partija Kristīgi Sociālā savienība atkal kļuvuši par populārāko partiju Vācijā. Tomēr “zaļie” pārspēti tikai par vienu procentpunktu, un eksperti atturas prognozēt septembrī paredzēto parlamentu vēlēšanu rezultātus.
Sociālajos tīklos ironizē par Putina un Lukašenko braucienu ar jahtu
Pēc baltkrievu vadoņa Aleksandra Lukašenko un Krievijas prezidenta Vladimira Putina tikšanās Sočos īpašu uzmanību sociālo tīklu vidē izpelnījās abu līderu kopīgais brauciens ar Krievijas prezidenta jahtu. Publicēti dažādi satīriski joki un karikatūras, kā arī plaši apspriests, kāpēc Putinam šāda jahta vispār būtu vajadzīga darba vajadzībām.
Baltkrievijā pastiprinās represijas, aktīvisti izmisuši
Baltkrievijas iedzīvotāji pēdējā laikā ar aizvien radikālākiem līdzekļiem cenšas pievērst starptautiskās sabiedrības uzmanību notiekošajam valstī un lūdz palīdzību. Otrdien, protestējot pret politiskajām represijām un varasiestāžu draudiem, kāds aktīvists tiesas zālē sevi sadūra kaklā un tagad cīnās par savu dzīvību.
Baidens aptur naftas un gāzes iegulu izpēti Aļaskas dabas rezervātā
ASV prezidenta Džo Baidena valdība nolēmusi uz laiku apturēt visus naftas un dabasgāzes iegulu izpētes darbus Aļaskas dabas rezervātā. Baidena priekštecis Donalds Tramps divas nedēļas pirms prezidenta termiņa beigām atļāva desmit gadus veikt urbšanas darbus šajā dabas rezervātā. Arktikas cilšu līderi un dabas aizstāvji pauduši atbalstu Baidena lēmumam, savukārt republikāņi to nosoda.
Šrilankas piekrastē grimst degošs kuģis ar ķimikāliju kravu
Šrilankas un Indijas glābšanas darbu vienības mēģina glābt no nogrimšanas kravas kuģi, kas jau gandrīz divas nedēļas deg Šrilankas piekrastē. Vides aizsardzības organizācijas brīdina par ekoloģisko katastrofu, ja no kuģa noplūdīs ķimikālijas un naftas produkti.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt