Valdība papildina valstu sarakstu, kuru izsniegtie Covid-19 sertifikāti atbilst ieceļošanas prasībām Latvijā (papildināts)
Sākot ar 1. septembri, Latvijā tiks atzīti Covid-19 vakcinācijas un pārslimošanas sertifikāti ieceļotājiem no ASV, Austrālijas, Izraēlas, Jaunzēlandes un Kanādas. Šo valstu izsniegtos vakcinācijas apliecinājumus uzskatīs par derīgiem, un to uzrādītāji varēs ieceļot bez papildu ierobežojumiem. Tiks pieņemti arī apliecinājumi, kas nebūs digitālā formā.  
Pret Covid-19 nepotēti deputāti Saeimā klātienē varēs strādāt ar negatīvu Covid-19 testu (papildināts)
Saeimas Prezidijs un Frakciju padome šodien vienbalsīgi vienojās, ka nevakcinēti vai Covid-19 nepārslimojuši deputāti Saeimas klātienes sēdēs varēs piedalīties ar negatīvu Covid-19 testu. Pašlaik plānots, ka testi būs jāveic par pašu deputātu, ne Saeimas budžeta naudu. Latvijas Televīzija noskaidroja, ka testēšana vismaz sākotnēji varētu būt nepieciešama 15 tautas priekšstāvjiem.
Informatīva un psiholoģiska atbalsta iespējas pirmsskolas vecuma bērniem un viņu vecākiem
Šobrīd jūtams Covid-19 ierobežojumu atslābums, tomēr jaunais mācību gads solās būt izaicinājumu pilns. Vecākiem nepieciešamības gadījumā ir piejama palīdzība un atbalsts, to dod gan mācību iestāžu pedagogi, gan atbalsta personāls, arī krīžu centri, ir pieejama bezmaksas psihologa palīdzība. Tomēr speciālisti kā pirmo palīdzību min tuvinieku atbalstu.
Sporta klubi lūdz valsts atbalstu Covid-19 radītu zaudējumu dēļ; konkrētu palīdzības plānu neesot
Vienošanās par valsts atbalstu sporta klubiem Covid-19 pandēmijas radīto zaudējumu segšanai nav bijusi viegla. Nozari pārraugošā asociācija skaidroja – salīdzinoši apmierinoša vienošanās bijusi par atbalstu līdz martam, taču no aprīļa līdz jūnija vidum, kad klubi vēl strādāt nevarēja, atbalsta nav bijis, un arī tagad, kad klubi var atsākt strādāt, bet krietni ierobežoti, palīdzība no valsts ir nepieciešama. Tikmēr projekts, kurā varēja pieteikties palīdzībai par zaudējumiem līdz martam, tuvojas noslēgumam, taču palīdzīgu roku par laiku no aprīļa nozare pašlaik nemana.
Augusts, 2021
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt