Sports / Volejbols
Apstiprina Pasaules tūres posma pludmales volejbolā rīkošanu Jūrmalā
Starptautiskā Volejbola federācija (FIVB) apstiprinājusi Pasaules tūres posma pludmales volejbola norisināšanos Latvijā. Sacensības laika posmā no 21. līdz 25.augustam norisināsies Jūrmalā, turklāt tām piešķirts trīs zvaigžņu statuss. Turnīrā piedalīsies tikai vīriešu dueti.
Pludmales volejbolisti Pļaviņš/Točs dala 5.vietu Pasaules tūres posmā Polijā
Pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs sestdien Varšavā iekļuva Pasaules tūres četru zvaigžņu posma ceturtdaļfinālā, kur zaudēja un turnīru noslēdza dalītā 5.vietā, kas duetam ir labākais sasniegums 2019.gadā, liecina rīkotāju informācija. Otrs Latvijas pāris Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš pēc neveiksmes astotdaļfinālā dalīja 9.vietu.
Latvijas pludmales volejbolistiem mainīgas sekmes tūres posma pamatsacensību startā
Latvijas sieviešu pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka ceturtdien Varšavā zaudēja abās spēlēs Pasaules tūres četru zvaigžņu posmā grupas kārtā un netika izslēgšanas turnīrā, liecina rīkotāju informācija. Vīriešu konkurencē turnīru vēlāk ar uzvaru sāka Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, turpretim Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs pirmajā mačā zaudēja.
Latvijas volejbolisti Eiropas Zelta līgas spēlē viesos pieveic slovākus
Latvijas vīriešu volejbola valstsvienība trešdien izbraukumā tikās ar Slovākijas izlasi Eiropas Zelta līgas spēlē. Latvijas izlases spēlētāji bija pārāki četros setos ar 25:22, 25:15, 16:25 un 25:21. Tā Latvijas izlasei bija trešā uzvara pēc kārtas, kas garantēja otro vietu grupā.
Latvijas volejbolisti Zelta līgas spēlē uzvar Beļģiju
Latvijas volejbola izlase sestdien turpināja cīņu Eiropas zelta līgā, kurā guva jau otro uzvaru, esot pārāki pār Beļģiju ar 3-1 (16:25, 25:21, 25:22, 25:23), un tādējādi saglabāja sev vietu Zelta līgā arī nākamsezon.
Latvijas volejbolisti pret beļģiem izcīna pirmo uzvaru Zelta līgā
Latvijas vīriešu volejbola valstsvienība sestdien Rīgā ar 3:1 pārspēja Beļģijas izlasi un izcīnīja pirmo uzvaru Eiropas Zelta līgas apakšgrupā. Abu komandu sastāvos treneri iesaistīja daudz gados jaunu spēlētāju, un labāk savas prasmes apliecināja mājinieki. 
Jaunākie
Interesanti