Sports / Volejbols
Latvijas pludmales volejbolistu dueti jau sāk gadu Pasaules tūrē
Četri Latvijas pludmales volejbola pāri gada pirmajā nedēļā jau sāks cīņas Pasaules tūres posmā, kas telpās risināsies Nīderlandē. Trīs dueti startēs pludmales volejbola trenera Genādija Samoilova vadībā, kurš Latvijas Radio pastāstīja, ka ir apmierināts ar iespēju janvārī pārbaudīt sportistu spēkus četru zvaigžņu turnīrā.
Pludmales volejboliste Graudiņa nākamgad cer atgūt Eiropas čempiones titulu
Par Jūrmalas labāko sportisti 2017.gadā atzītā pludmales volejboliste Tīna Graudiņa ir apņēmusies nākamajā sezonā uzvarēt U-22 Eiropas čempionātā, lai atgūtu titulu, ko iepriekš karjerā ir izcīnījusi gan U-22, gan U-18 vecuma grupā. Uz Ziemassvētkiem Tīna ir atgriezusies mājās no studijām ASV un Latvijas Radio pastāstīja par gatavošanos nākamajai sezonai.
Centieni pārdot pludmales volejbola centru «Brazīlija» nozari nesatrauc
Pludmales sporta centrs "Brazīlija" ir pirmā Latvijā izveidotā iekštelpu halle, kurā visu gadu var nodarboties ar smilšu volejbolu. Ilgi tā šajā segmentā bija monopoliste, bet pēc Londonas olimpiskajām spēlēm tirgū parādījās konkurence un tagad Latvijā ir četras šādas halles – visas atrodas Rīgā. Telpas „Brazīlija” īrē komercangārā netālu no lidostas „Rīga”. Telpu īpašnieks jau ilgu laiku cenšas pārdot nekustamo īpašumu, bet pagaidām tas nav izdevies.
«Lūšu» prasmes Latvijas kausa finālā pārbaudīs «RTU/Robežsardze» volejbolisti
Latvijas kausa izcīņas finālspēlē volejbolā sestdien Rīgā, "Daugavas" sporta namā, sacentīsies "RTU/Robežsardze" un Jēkabpils “Lūši”. Jēkabpiliešu fani jau noorganizējuši vairākus autobusus, lai atbalstītu savējos klātienē. „Lūšiem” arī psiholoģiskā pārliecība, jo pirms nedēļas izdevās pretiniekus pieveikt Latvijas čempionātā. Savukārt rīdzinieki negrasās padoties un ir pārliecināti, ka gaidāma sīva spēkošanās.
Latvijas volejbola izlase pirmoreiz kopš 2007.gada piedalīsies Eiropas līgā
Latvijas vīriešu volejbola izlase pirmo reizi kopš 2007.gada piedalīsies Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Eiropas līgas turnīrā. Otrdien kļuva zināms, ka Latvija vasaras ievadā sacentīsies Eiropas sudraba līgā, kas būs pēc spēka otrā labākā. Komandai A grupā pretī stāsies Maķedonija, Austrija un Kosova.
Pludmales volejbolisti Samoilovs un Šmēdiņš sāk gatavoties sezonai

Rudens uz ziemas mēnešos pludmales volejbolisti kā parasti akcentu liek uz fiziskās formas uzlabošanu. Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš tikko uzsākuši arī treniņus pludmales smiltīs. Vadošie pludmales volejbolisti treniņus aizvada kopā ar Aleksandra brāli Mihailu un jaunizveidoto pāri Mārtiņu Pļaviņu un Edgaru Toču.

Volejbola klubs Jēkabpils «Lūši» nostiprinās pašmāju un Baltijas mērogā

Jau četrus gadus sporta līdzjutēji gan Latvijā, gan arī Baltijā seko volejbola komandas Jēkabpils "Lūši" panākumiem, kuru šajā laika posmā nav bijis mazums, tostarp arī Latvijas kausa izcīnīšana. Sākot jauno sezonu, Jēkabpils "Lūši" komandas kodols palicis nemainīgs, klāt nākuši tikai daži kaimiņu novadu sportisti un juniori. Šoreiz nolemts iztikt bez leģionāru piesaistīšanas.

Treneris Seļivanovs: Latvijas volejbolā pietrūkst vienotas sistēmas

18. novembrī Triju Zvaigžņu IV šķiras ordeni saņems volejbola treneris, pats arī bijušais volejbolists, kas ņēmis dalību divās olimpiskajās spēlēs, Pāvels Seļivanovs. Viņš Latvijas Radio raidījumā “Piespēle” neslēpa, ka sākumā šķitis – kāds cenšas viņu izjokot, bet, kad sapratis, ka tā ir taisnība, acīs sariesušās asaras.

Latvijas jaunie volejbolisti visās četrās grupās uzvar Baltijas kausa izcīņā

Ar mājinieku triumfu beigusies Baltijas kausa izcīņa volejbolā jauniešiem un junioriem, kur Latvijas izlases uzvarēja visās četrās ieskaites grupās, izcīnot uzvaras visās sešās spēlēs, pirmdien informēja Latvijas Volejbola federācija (LVF). Par turnīra uzvarētājām kļuva U-18 un U-16 meiteņu izlases, kā arī U-19 un U-17 puišu komandas.

Latvijas Volejbola federācijā strīdnieki nespēj vienoties par attīstību

Ar plašām un aizrautīgām diskusijām otrdien Rīgā risinājās Latvijas Volejbola federācijas (LVF) ārkārtas kopsapulce, kur LVF biedriem vajadzēja pieņemt vairākus svarīgus lēmumus, tomēr vienoties par nākamo četru gadu attīstības stratēģiju iekšējos strīdos iestigusī organizācija nespēja. 

Pludmales volejbolists Samoilovs: Jaunajā sezonā jāatgriež sāncenšu respekts

Eiropas vicečempions Aleksandrs Samoilovs pēc sezonas noslēguma atpūtās un ļāva pilnīgi sadzīt ceļgala traumai, kas viņu pamudinājusi padarīt treniņu procesu kvalitatīvāku un profesionālāku. Pludmales volejbolists Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" pastāstīja, ka jaunajā sezonā kopā ar Jāni Šmēdiņu centīsies atgriezt sāncenšu respektu, kas šogad Pasaules kausa apritē mazinājās pieticīgāku rezultātu dēļ.

Arī volejbolā valstsvienībām ievieš Nāciju līgas turnīru

Ar mērķi veicināt sporta veida attīstību 2018.gadā startēs Nāciju līga volejbolā vīriešu un sieviešu valstsvienībām, ceturtdien informēja Starptautiskā volejbola federācija (FIVB). Tiesa, atšķirībā no futbola Nāciju līgā volejbolā startēs tikai spēcīgākās nacionālās izlases, kuru vidū nav Latvijas valstsvienības. 

Jaunākie
Populārākie
Interesanti