Sports / Volejbols
Jūrmalā startē Eiropas U-22 čempionāts pludmales volejbolā
No ceturtdienas līdz svētdienai Majoros notiek Eiropas čempionāts pludmales volejbolā vecumā līdz 22 gadiem. Anastasija Kravčenoka un Tīna Laura Graudiņa darīs visu, lai triumfētu Eiropas čempionātā un atkārtotu pirms diviem gadiem gūto panākumu. Ne mazākas ambīcijas ir arī pasaules čempionāta vecumā līdz 21 gadam bronzas laureātiem Mihailam Samoilovam un Kristapam Šmitam.
Samoilovs un Šmēdiņš samierinās ar Eiropas sudrabu
Svētdien Nīderlandē notiekošajā Eiropas čempionāta pludmales volejbolā finālā Latvijas duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš piekāpās ar 0-2 (17:21, 13:21) norvēģiem Andersam Berncenam Molam un Kristianam Sandli Serumam, samierinoties ar sudraba godalgu. Norvēģi, kuri pēc 20 gadu pārtraukuma bija tikuši finālā, uzreiz arī izcīnīja Eiropas čempionu titulu.
Samoilovs/Šmēdiņš pārliecinoši iekļūst Eiropas čempionāta finālā
Eiropas čempionātā pludmales volejbolā, kas risinās Nīderlandes pilsētā Hāgā, Latvijas spēcīgākais duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš svētdien pusfinālā cīņā ar 2-0 (21:15, 21:15) uzvarēja Krievijas pludmales volejbolistus Konstantīnu Semjonovu un Iļju Lešukovu, kvalificējoties finālam, liecina organizatoru informācija. Fināls, kurā latvieši tiksies ar norvēģiem Andersu Berncenu Molu un Kristianu Sandli Serumu, tiešraidē plkst. 20.45 LTV7 un LSM.lv
Pludmales volejbolisti Pļaviņš/Točs Eiropas čempionātu noslēdz 9.vietā
Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs sestdien Nīderlandē zaudēja Eiropas čempionāta astotdaļfinālā un sacensības noslēdza dalītā 9.vietā, liecina rīkotāju informācija. Iepriekš astoņu spēcīgāko pāru vidū iekļuva Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš. Izšķirošās cīņas izslēgšanas turnīrā tiešraidē varēs redzēt LTV7 un lsm.lv.
Volejbolists Egleskalns: Latvijas izlasē visi ir motivēti
Viens no meistarīgākajiem Latvijas volejbolistiem Francijas čempions Hermans Egleskalns ir iekļāvies valstsvienības treniņu procesā, komandai gatavojoties Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm. Egleskalns intervijā Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka izlasē visiem ir vēlme cīnīties par labu rezultātu un arī viņš pats nav izņēmums.
Trešā uzvara Samoilovu/Šmēdiņu ieved Eiropas čempionāta 1/8 finālā
Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš ceturtdien Nīderlandē ar uzvaru noslēdza dalību Eiropas čempionāta grupā un iekļuva uzreiz izslēgšanas otrajā kārtā, liecina rīkotāju informācija. Izslēgšanas pirmajā kārtā cīņu turpinās Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs.
Saušs kļūst par Latvijas volejbola valstsvienības kapteini
Par Latvijas vīriešu volejbola valstsvienības kapteini pēc izlases spēlētāju balsojuma un treneru paustā viedokļa kļuvis Romāns Saušs, trešdien informēja Latvijas Volejbola federācija (LVF). Izlases volejbolisti gatavojas Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlēm.
Šmēdiņš/Samoilovs Eiropas čempionātā turpina uzvarēt
Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs otrdien Eiropas čempionātā, kas risinās Nīderlandē, ar 2-0 (21:16, 22:20) uzvarēja lietuviešus Arnu Rumševiču un Luku Kazdaili, nodrošinot sev dalību čempionāta izslēgšanas spēlēs, liecina organizatoru informācija.
Jaunākie
Interesanti