Sports / Volejbols
Latvijas volejbolisti spēlē pret Somiju plāno vairāk riskēt un pārsteigt pretiniekus
Latvijas volejbolisti spēlē pret Somiju plāno vairāk riskēt un pārsteigt pretiniekus
Latvijas vīriešu volejbola izlase sestdien Valmierā aizvadīs otro spēli 2023.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijā pret grupas favorīti Somijas valstsvienību. Mājinieku komandas galvenais treneris Mihals Gogols pastāstīja Latvijas Radio, ka pretinieks ir respektējams, bet laukumā būs vērts vairāk riskēt, lai meklētu ceļu uz turnīrā otro uzvaru. 
Ar jaunu treneri pretim sasniedzamam mērķim. Latvijas volejbolisti sāk Eiropas čempionāta kvalifikāc...
Ar jaunu treneri pretim sasniedzamam mērķim. Latvijas volejbolisti sāk Eiropas čempionāta kvalifikāciju
Latvijas vīriešu volejbola izlase trešdien vakarā Austrijā pret mājinieku valstsvienību sāks Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru. Šīs būs pirmās patiešām īstās Latvijas izlases galvenā trenera Mihala Gogola ugunskristības jaunajā amatā, jo Eiropas čempionāta kvalifikācija ir vasaras galvenais turnīrs. Viss iepriekš notikušais bija paredzēts, lai spēlētāji un treneri būtu uz vienas lapas un gatavi rādīt labāko spēli brīdī, kad tas tiešām ir svarīgi.
Latvijas vīriešu volejbola izlase pārbaudes spēlē zaudē Ukrainai
Latvijas vīriešu volejbola izlase pārbaudes spēlē zaudē Ukrainai
Turpinot gatavošanos Eiropas čempionāta kvalifikācijai, Latvijas vīriešu volejbola izlase ceturtdien pārbaudes spēlē Rīgā ar 0:3 zaudēja Ukrainas valstsvienībai, kuru vada latviešu speciālists Uģis Krastiņš, informēja Latvijas Volejbola federācija.

Vairāk

Svarīgākais šobrīd