Sports / Volejbols
Ar trīs Latvijas klubu dalību startēs Baltijas sieviešu volejbola līga
Nedēļas nogalē Igaunijā ar pirmajām spēlēm sāksies sezona Baltijas sieviešu volejbola līgā, kur startēs arī trīs Latvijas klubi "Jelgava", RVS un VK "miLATss", informēja Latvijas Volejbola federācija (LVF). Šosezon Baltijas līgā dalībnieku skaits samazinājies no 10 līdz astoņiem klubiem, kam tādējādi jau ir garantēta dalība izslēgšanas turnīrā.
Baltijas volejbola meistarlīga risināsies bez Lietuvas komandu dalības
Baltijas volejbola meistarlīgā jeb "Credit24 Meistarlīgā" šosezon piedalīsies tikai Latvijas un Igaunijas klubi, kamēr dienvidu kaimiņi lietuvieši nespēlēs, otrdien notikušajā preses konferencē žurnālistus informēja Latvijas Volejbola federācijas (LVF) viceprezidents Māris Pēkalis.
Samoilovs: Pludmales volejbols Doma laukumā izskatās fantastiski
Doma laukumā izvietotajā pludmales volejbola laukumā šodien sāksies Latvijas kausa izcīņas pludmales volejbolā, kurā startēs visi vadošie Latvijas spēlētāji, izņemot pleca traumu guvušo Jāni Šmēdiņu. Viņa pāriniekam Aleksandram Samoilovam līdz ar to nācās meklēt kādu, ar ko spēlēt, un Šmēdiņa aizvietotāju viņš atrada šveicieša Mirko Gersona personā. Samoilovs Latvijas Radio pastāstīja, ka, viņaprāt, laukums Doma laukumā izskatās lieliski un ka viņš ar nepacietību gaida spēles.
Latvijas izlases volejbolists Buivids cer uz rezultatīvu sezonu Somijā
Edvarts Buivids šovasar vienojās par līgumu ar Somijas spēcīgākās līgas komandu Kokolas "Tiikerit", kur viņa komandas biedrs būs vēl viens Latvijas izlases volejbolists Aleksandrs Kudrjašovs. Buivids Latvijas Radio pastāstīja, ka jaunajā komandā ir apņēmies sevi parādīt kā laba līmeņa spēlētāju.
Vecrīgā nedēļa paies pludmales volejbola zīmē
Blakus radiomājai, Doma laukumā, otrdien sāksies Rīgas pludmales volejbola nedēļa, kuras laikā dažāda līmeņa smilšu volejbola spēlētāji sacentīsies laukumā Vecrīgas sirdī. Šāda veida pasākums Latvijā notiek pirmo reizi, bet ārzemēs smilšu volejbola laukumu “iznešana” ārpus pludmalēm ir visai ieraksta prakse. Nedēļas beigās Doma laukumā izcīnīs arī Latvijas kausu pludmales volejbolā, un par to sacentīsies arī pašmāju un ārzemju profesionālie pāri.
Pludmales volejbolists Jānis Šmēdiņš traumas dēļ trīs mēnešus nespēlēs
Viens no labākajiem Latvijas pludmales volejbolistiem Jānis Šmēdiņš treniņā gūtas traumas dēļ nevarēs spēlēt trīs mēnešus, un pēc otrdien veiktās operācijas viņu gaida rehabilitācijas process, informēja sportista menedžeris Edgars Buļs. Šmēdiņa pārinieks Aleksandrs Samoilovs vairākos turnīros, iespējams, piedalīsies duetā ar citu spēlētāju.
Jaunākie
Interesanti