Sports / Volejbols
Divi Latvijas pludmales volejbola dueti izstājas, pasaules čempionātu turpina Pļaviņš/Točs
Latvijas pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka ceturtdien Vācijas pilsētā Hamburgā zaudēja izslēgšanas turnīra otrajā kārtā un pasaules čempionātā netika ceturtdaļfinālā, liecina organizatoru informācija. Vīriešu turnīrā pirmo izslēgšanas kārtu pārvarēja Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs, bet Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš tālāk netika.
Samoilovs un Šmēdiņš pasaules čempionātu turpina ar uzvaru
Latvijas vadošais pludmales volejbola pāris Aleksandrs Samilovs un Jānis Šmēdiņš pirmdien ar 2-0 (21:19, 25:23) uzvarēja šveiciešus Adrianu Haidrihu un Mirko Gersonu, gūstot otro uzvaru Hamburgā notiekošajā pasaules čempionātā, liecina organizatoru informācija.
Apstiprina Pasaules tūres posma pludmales volejbolā rīkošanu Jūrmalā
Starptautiskā Volejbola federācija (FIVB) apstiprinājusi Pasaules tūres posma pludmales volejbola norisināšanos Latvijā. Sacensības laika posmā no 21. līdz 25.augustam norisināsies Jūrmalā, turklāt tām piešķirts trīs zvaigžņu statuss. Turnīrā piedalīsies tikai vīriešu dueti.
Pludmales volejbolisti Pļaviņš/Točs dala 5.vietu Pasaules tūres posmā Polijā
Pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs sestdien Varšavā iekļuva Pasaules tūres četru zvaigžņu posma ceturtdaļfinālā, kur zaudēja un turnīru noslēdza dalītā 5.vietā, kas duetam ir labākais sasniegums 2019.gadā, liecina rīkotāju informācija. Otrs Latvijas pāris Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš pēc neveiksmes astotdaļfinālā dalīja 9.vietu.
Latvijas pludmales volejbolistiem mainīgas sekmes tūres posma pamatsacensību startā
Latvijas sieviešu pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka ceturtdien Varšavā zaudēja abās spēlēs Pasaules tūres četru zvaigžņu posmā grupas kārtā un netika izslēgšanas turnīrā, liecina rīkotāju informācija. Vīriešu konkurencē turnīru vēlāk ar uzvaru sāka Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, turpretim Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs pirmajā mačā zaudēja.
Latvijas volejbolisti Eiropas Zelta līgas spēlē viesos pieveic slovākus
Latvijas vīriešu volejbola valstsvienība trešdien izbraukumā tikās ar Slovākijas izlasi Eiropas Zelta līgas spēlē. Latvijas izlases spēlētāji bija pārāki četros setos ar 25:22, 25:15, 16:25 un 25:21. Tā Latvijas izlasei bija trešā uzvara pēc kārtas, kas garantēja otro vietu grupā.
Jaunākie
Interesanti