Sports / Volejbols
RVS treneris Seļivanovs: Gribam panākt Latvijas volejbola atgriešanos
Pāvels Seļivanovs ir ne tikai olimpiskais medaļnieks, bet arī galvenā trenera palīgs Rīgas Volejbola skolas (RVS) sieviešu komandā. Pirms vairākiem gadiem viņš nebūtu ticējis, ka atgriezīsies volejbolā trenera lomā, bet pašlaik cer savā iemīļotajā spēlē palīdzēt panākt līmeni, kas Latviju paceltu pāri kaimiņiem igauņiem.
«RTU/Robežsardzes» volejbolisti sasniedz Baltijas līgas pusfinālu
Baltijas līgas pusfinālā svētdien iekļuva "RTU/Robežsardze", kas Rīgā ar 3:1 pārspēja Igaunijas volejbola klubu "Rakvere" un nodrošināja uzvaru ceturtdaļfināla sērijā līdz diviem panākumiem, liecina organizatoru informācija. Pusfinālu vēlāk svētdien neizdevās sasniegt Jēkabpils "Lūšiem".
«RTU/Robežsardze» volejbolisti un Jēkabpils «Lūši» lūkos uzvaras izslēgšanas turnīrā
Klāt februāra otrā puse un sporta pasaulē tas nozīmē, ka pienācis laiks sezonas galvenajiem mačiem jeb izslēgšanas spēlēm Baltijas volejbola līgā. Sezonu sāka 11 vienības, labākās astoņas tagad cīnīsies par vietu finālčetriniekā. Starp labākajiem astoņiem klubiem iekļuva tikai divas Latvijas vienības - "RTU/Robežsardze" un Jēkabpils "Lūši", taču abas šīs komandas ir gana spēcīgas, lai pārspētu savus pretiniekus un tiktu nākamajā turnīra kārtā. 
Latvijas volejbola izlases trenera Kēla trenētā «Parnu» uzvar «RTU/Robežsardzi»
Baltijas volejbola līgas duelī attiecības svētdien skaidroja Latvijas valstsvienības bijušā trenera Raimonda Vildes un esošā trenera Āvo Kēla vadītās komandas – “RTU/Robežsardze” un “Parnu VK”, kuru pārstāv latvieši Toms Švāns un Atvars Ozoliņš. Šoreiz uzvaras lauri valstsvienības tagadējā trenera trenētajai vienībai.
Jaunākie
Interesanti