Sports / Volejbols
Volejbolists Egleskalns: Latvijas izlasē visi ir motivēti
Viens no meistarīgākajiem Latvijas volejbolistiem Francijas čempions Hermans Egleskalns ir iekļāvies valstsvienības treniņu procesā, komandai gatavojoties Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm. Egleskalns intervijā Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka izlasē visiem ir vēlme cīnīties par labu rezultātu un arī viņš pats nav izņēmums.
Trešā uzvara Samoilovu/Šmēdiņu ieved Eiropas čempionāta 1/8 finālā
Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš ceturtdien Nīderlandē ar uzvaru noslēdza dalību Eiropas čempionāta grupā un iekļuva uzreiz izslēgšanas otrajā kārtā, liecina rīkotāju informācija. Izslēgšanas pirmajā kārtā cīņu turpinās Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs.
Saušs kļūst par Latvijas volejbola valstsvienības kapteini
Par Latvijas vīriešu volejbola valstsvienības kapteini pēc izlases spēlētāju balsojuma un treneru paustā viedokļa kļuvis Romāns Saušs, trešdien informēja Latvijas Volejbola federācija (LVF). Izlases volejbolisti gatavojas Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlēm.
Šmēdiņš/Samoilovs Eiropas čempionātā turpina uzvarēt
Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs otrdien Eiropas čempionātā, kas risinās Nīderlandē, ar 2-0 (21:16, 22:20) uzvarēja lietuviešus Arnu Rumševiču un Luku Kazdaili, nodrošinot sev dalību čempionāta izslēgšanas spēlēs, liecina organizatoru informācija.
Pludmales volejbolistiem Samoilovam/Šmēdiņam mainīgas sekmes pieczvaigžņu turnīra startā
Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš trešdien Šveicē ar uzvaru sāka Pasaules tūrē augstākā līmeņa turnīru, kur grupas kārtas noslēgumā zaudēja un cīņu turpinās izslēgšanas pirmajā kārtā. Latvijas otrs spēcīgākais pludmales volejbola pāris Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs pirmajā spēlē grupā zaudēja un sacensības turpinās ceturtdien, liecina rīkotāju informācija.
Jaunākie
Interesanti