Sports / Volejbols
Samoilovs: Pludmales volejbols Doma laukumā izskatās fantastiski
Doma laukumā izvietotajā pludmales volejbola laukumā šodien sāksies Latvijas kausa izcīņas pludmales volejbolā, kurā startēs visi vadošie Latvijas spēlētāji, izņemot pleca traumu guvušo Jāni Šmēdiņu. Viņa pāriniekam Aleksandram Samoilovam līdz ar to nācās meklēt kādu, ar ko spēlēt, un Šmēdiņa aizvietotāju viņš atrada šveicieša Mirko Gersona personā. Samoilovs Latvijas Radio pastāstīja, ka, viņaprāt, laukums Doma laukumā izskatās lieliski un ka viņš ar nepacietību gaida spēles.
Latvijas izlases volejbolists Buivids cer uz rezultatīvu sezonu Somijā
Edvarts Buivids šovasar vienojās par līgumu ar Somijas spēcīgākās līgas komandu Kokolas "Tiikerit", kur viņa komandas biedrs būs vēl viens Latvijas izlases volejbolists Aleksandrs Kudrjašovs. Buivids Latvijas Radio pastāstīja, ka jaunajā komandā ir apņēmies sevi parādīt kā laba līmeņa spēlētāju.
Vecrīgā nedēļa paies pludmales volejbola zīmē
Blakus radiomājai, Doma laukumā, otrdien sāksies Rīgas pludmales volejbola nedēļa, kuras laikā dažāda līmeņa smilšu volejbola spēlētāji sacentīsies laukumā Vecrīgas sirdī. Šāda veida pasākums Latvijā notiek pirmo reizi, bet ārzemēs smilšu volejbola laukumu “iznešana” ārpus pludmalēm ir visai ieraksta prakse. Nedēļas beigās Doma laukumā izcīnīs arī Latvijas kausu pludmales volejbolā, un par to sacentīsies arī pašmāju un ārzemju profesionālie pāri.
Pludmales volejbolists Jānis Šmēdiņš traumas dēļ trīs mēnešus nespēlēs
Viens no labākajiem Latvijas pludmales volejbolistiem Jānis Šmēdiņš treniņā gūtas traumas dēļ nevarēs spēlēt trīs mēnešus, un pēc otrdien veiktās operācijas viņu gaida rehabilitācijas process, informēja sportista menedžeris Edgars Buļs. Šmēdiņa pārinieks Aleksandrs Samoilovs vairākos turnīros, iespējams, piedalīsies duetā ar citu spēlētāju.
Volejbola valstsvienības līderis Egleskalns: Mums ir raksturs un gribam uzvarēt
Latvijas vīriešu volejbola valstsvienība Eiropas čempionāta kvalifikāciju sāka ar rūgtu zaudējumu Izraēlā, tomēr komanda svētdien nākamajā spēlē "Arēnā Rīga" pret Igauniju ir apņēmusies pierādīt, ka spēj parādīt daudz labāku sniegumu. Francijas čempiona titulu Tūras kluba sastāvā izcīnījušais izlases līderis Hermans Egleskalns intervijā Latvijas Radio uzsvēra, ka komandā netrūkst apņēmības un rakstura. Latvijas un Igaunijas spēli svētdien tiešraidē varēs redzēt LTV7 un replay.lv.
Volejbola izlases treneris Kēls: Igaunijas izlasei vājo vietu ir maz
Svētdien vakarā “Arēnā Rīga” saimniekos volejbolisti. Latvijas vīriešu izlase savā laukumā uzņems ļoti spēcīgo Igaunijas valstsvienību, un jau tagad ir skaidrs, ka igauņiem tribīnēs būs liels atbalsts, jo biļetes nopirkuši vairāk nekā divi tūkstoši Igaunijas līdzjutēju. Tikmēr Latvijas izlasei jāmēģina reabilitēties par neizteiksmīgo sniegumu Izraēlā, kur piedzīvots zaudējums trīs setos.
Jaunākie
Interesanti