Sports / Volejbols
Pļaviņa pārinieks Točs: Pludmales volejbolā pāriem ir līdzīgi kā laulībā
Edgars Točs pirms jaunās sezonas sākuma kļuva par Mārtiņam Pļaviņam jau piekto pārinieku kopš 2012.gada, taču rezultāti pirmajos turnīros pārsteidza pašus pludmales volejbolistus - starptautiskās federācijas turnīrā Nīderlandē tika izcīnīta uzvara, bet turpinājumā Eiropas turnīrā Čehijā tika izcīnīta bronza. Točs Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" atzina, ka līdzīgi kā laulībā, iespējams, bija nepieciešamas jaunas emocijas.
Pludmales volejboliste Kravčenoka: Par turnīru Čehijā esam priecīgas
Pludmales volejbolistes Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa nedēļas nogalē Čehijā aizkļuva līdz finālam Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) "Masters" turnīrā, kur Latvijas pāris ieguva sudraba godalgas. Kravčenoka pēc atgriešanās Rīgā pirmdien Latvijas Radio uzsvēra, ka Pelhržimovā abas ar Tīnu guva daudz emociju un par paveikto ir priecīgas.
Latvijas pludmales volejbolisti Čehijā izcīna sudrabu un bronzu
Latvijas pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka svētdien Čehijas pilsētā Pelhržimovā notiekošajā Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) “Masters” turnīrā izcīnīja sudrabu, savukārt vīri Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs tika pie bronzas godalgām, liecina organizatoru informācija.
Pļaviņš/Točs pārspēj Samoilovu/Šmēdiņu cīņā par Čehijas «Masters» ceturtdaļfinālu
Divu Latvijas pludmales volejbola duetu cīņā Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs sestdien ar 2:0 (22:20, 29:27) uzveica Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu, Čehijā sasniedzot Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) "Masters” turnīra ceturtdaļfinālu, liecina organizatoru informācija. Ar uzvaru izslēgšanas turnīru sāka arī Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka, tāpat nodrošinot dalību ceturtdaļfinālā.
Visi Latvijas pludmales volejbola dueti Čehijā nonāk izslēgšanas pirmajā kārtā
Latvijas pludmales volejbola dueti piektdien Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) "Masters” turnīrā Čehijā ar atšķirīgiem panākumiem pabeidza grupu spēles un visi nonāca izslēgšanas pirmajā kārtā, liecina organizatoru informācija. Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš grupas kārtas izskaņā zaudēja, turpretim Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, kā arī Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka guva uzvaras.
Samoilovs/Šmēdiņš sasniedz pludmales volejbola Eiropas «Masters» izslēgšanas kārtu
Latvijas spēcīgākais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš piektdien Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) "Masters” turnīrā Čehijā uzvarēja pirmajā spēlē grupā un garantēja dalību izslēgšanas spēlēs, liecina organizatoru informācija. Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs pirmajā spēlē zaudēja, bet cerības uz dalību izslēgšanas kārtā saglabā.
Pļaviņš/Točs iekļūst pamatturnīrā Čehijā; Finsters/Solovejs izstājas
Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs ceturtdien Eiropas volejbola konfederācijas „Masters” turnīra kvalifikācijā izcīnīja divas uzvaras, sasniedzot pamatsacensības, liecina organizatoru informācija. Tikmēr neveiksmi piedzīvoja duets Rihards Finsters un Aleksandrs Solovejs.
Volejbolistes Graudiņa un Kravčenoka: Nav sajūtas, ka būtu atsvešinājušās
Latvijas spēcīgākais sieviešu pludmales volejbola pāris Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka šogad jau aizvadīja pirmo kopīgo turnīru, dalot 17.vietu Pasaules tūres posmā. Profesionālais statuss abām gan ir atšķirīgs - Graudiņa Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" pastāstīja, ka mācību Dienvidkalifornijas universitātē dēļ nedrīkst būt profesionāla sportiste, kas ar spēlēšanu pelna naudu. Turpretim dueta otra spēlētāja Kravčenoka mācās Latvijā, un viņai šādu ierobežojumu nav. Sportistes gan uzsver, ka nejūtas viena otru pazaudējušas, lai gan šoziem lielākoties katra ir savā okeāna pusē.
Pirmo reizi Latvijā notiks sniega volejbola čempionāts
Siguldā 27. janvārī notiks pirmais oficiālais Latvijas čempionāts sniega volejbolā, noskaidrojot uzvarētājus gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē, otrdien pavēstīja Latvijas Volejbola federācija. Sacensības risināsies  "Fischer" slēpošanas centrā, kur sniegs ir garantēts neatkarīgi no laikapstākļu kaprīzēm.
Samoilovs/Šmēdiņš un Pļaviņš/Točs sasniedz Pasaules tūres posma astotdaļfinālu
Latvijas pludmales volejbola dueti Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš un Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs piektdien Pasaules tūres posmā Nīderlandē guva otrās uzvaras grupā un nodrošināja dalību izslēgšanas otrajā kārtā jeb astotdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija. Izslēgšanas pirmajā kārtā zaudēja Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka.
Latvijas pludmales volejbolisti ar atšķirīgām sekmēm startē Pasaules tūres posmā
Latvijas spēcīgākie pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš un jaunizveidotais duets Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs ceturtdien Nīderlandē uzvarēja pirmajās grupu spēlēs Pasaules tūres posmā, liecina rīkotāju informācija. Zaudējumus piedzīvoja Aleksandrs Solovejs/Rihards Finsters un Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka sieviešu konkurencē.
Pludmales volejbolisti Finsters/Solovejs Pasaules tūrē zaudē pamatturnīra spēlē
Latvijas pludmales volejbolisti Rihards Finsters/Aleksandrs Solovejs ceturtdien Nīderlandē izcīnīja otro uzvaru kvalifikācijā un Pasaules tūres posmā iekļuva pamatsacensībās, kur vēlāk pirmajā mačā cieta neveiksmi, liecina organizatoru informācija. Vīriešiem Finsters/Solovejs kļuva par trešo Latvijas duetu pamatsacensībās, kur sieviešu konkurencē spēlēs Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti