Sports / Volejbols
Volejbola federācijā cer panākt Latvijas sportistiem ceļošanā līdzvērtīgus nosacījumus
Latvijas vīriešu volejbola izlase gatavojas augusta beigās doties uz Kipru dalībai Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, kas, pēc pašreiz spēkā esošiem epidemioloģiskajiem noteikumiem, komandai un tās personālam nozīmētu pavadīt divas nedēļas pašizolācijā pēc atgriešanās. Latvijas Volejbola federācijā (LVF) gan cer, ka noteikumus koriģēs un pašmāju sportistiem piemēros tādas pašas prasības kā ārzemniekiem, ierodoties Latvijā.
Samoilovs/Šmēdiņš un Graudiņa/Kravčenoka iegūst pludmales volejbola čempionu laurus
Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš vīriešu konkurencē un Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka sievietēm svētdien Cēsīs ar uzvaru Latvijas čempionāta finālposmā nodrošināja valsts spēcīgākās komandas laurus pludmales volejbolā. Sieviešu turnīrā intrigas cīņā par zeltu nebija, turpretim kungiem fināls izvērtās spraigs un izšķirošā mača cienīgs.
Volejbola izlases treneris Kēls: Negaidu superspēli
Latvijas sieviešu volejbola izlase jau aizvada pārbaudes mačus Igaunijā, trešdien uz kaimiņzemi devusies arī igauņu speciālista Avo Kēla trenetā izlase, kas aizvadīs trīs pārbaudes spēles ar Igaunijas valstsvienību, vēsta Latvijas Volejbola savienība (LVS).
Volejbola faniem būs jāiztiek bez spēļu baudīšanas klātienē
Igaunijas mediji ziņo, ka pārbaudes spēles starp Igaunijas un Latvijas volejbola izlasēm, kas aizritēs jau šonedēļ, nebūs iespējams klātienē vērot skatītājiem, vismaz ne Tartu. LSM.lv noskaidroja arī, ka Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, kas septembra sākumā risināsies Kiprā, arīdzan skatītāju klātbūtne tribīnēs ir maz ticama.
Latvijas volejbolistes pošas uz Igauniju bez līderes Levinskas
Ingunas Minusas trenētās valsts sieviešu izlases rindās uz eksāmenu Igaunijā brauc 18 spēlētājas. No 4. līdz 6. augustam Latvijas izlase Paidē aizvadīs trīs pārbaudes spēles ar Igaunijas valstsvienību, informē Latvijas Volejbola savienība. Diemžēl šajā pārbaudes spēļu ciklā būs jāiztiek bez izlases līderes Martas Kamēlijas Levinskas.
Pļaviņam/Točam revanšs «Saulkrastu kokteiļa» finālā nodrošina sezonā pirmo uzvaru
Turnīra galvenie favorīti Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs sestdien Saulkrastos ar 2:0 (21:17, 21:17) uzvarēja Aleksandru Samoilovu/Jāni Šmēdiņu divu visaugstāk izlikto komandu finālā Latvijas pludmales volejbola čempionāta trešajā posmā. Pļaviņš/Točs izcīnīja sezonā pirmo uzvaru un revanšējās galvenajiem sāncenšiem par zaudējumu iepriekšējā posma finālā.
Pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš: Saulkrastos sestdienas vakars būs interesants
Pludmales volejbola turnīra "Saulkrastu kokteilis" pirmajā dienā spēles piektdien risinājās apakšgrupās, kur galvenie favorīti izcīnīja uzvaras, nodrošinot dalību ceturtdaļfinālā. Ar pirmo numuru izliktā dueta spēlētājs Mārtiņš Pļaviņš intervijā Latvijas Televīzijai atzina, ka sestdienas vakarā izšķirošās spēles izslēgšanas turnīrā skatītājiem būs ļoti interesantas.
Jaunākie
Interesanti