Volejbols

Eiropas volejbola Sudraba līgas sievietēm spēles Latvija - Ziemeļmaķedonija 2. seta epizodes

Volejbols

Eiropas volejbola Sudraba līgas sievietēm spēle Latvija - Ziemeļmaķedonija. Intervija ar Martu Kamēliju Levinsku

Eiropas volejbola Sudraba līgas sievietēm spēles Latvija - Ziemeļmaķedonija epizodes

Latvijas volejbolistes pret Ziemeļmaķedoniju gūst otro uzvaru Sudraba līgas grupā. Spilgtākie notikumi

Latvijas sieviešu volejbola valstsvienība trešdien Rīgā ar 3:0 pārspēja Ziemeļmaķedonijas izlasi un izcīnīja otro uzvaru Eiropas Sudraba līgas grupā.

Par spēlē labāko Latvijas izlasē nosauca Martu Kamēliju Levinsku, kura guva 23 punktus. Uzvaru ar 19 punktiem kaldināja Anija Jurdža.

Sudraba līgas grupu kārtu Latvijas sieviešu izlase noslēgs sestdien Jelgavā pret Igaunijas volejbolistēm.

Pirmā seta epizodes

Laukuma saimnieces spēles sākumā nonāca iedzinējās ar trīs punktu deficītu, līdz spēja panākt neizšķirtu 6:6. Latvijas izlases līderes Levinskas efektīvā darbība uzbrukumā palīdzēja komandai izvirzīties vadībā 16:11. Viešņas vēl spēja rezultāta starpību samazināt, bet uzvaru setā ar 25:19 Latvijas izlase nodrošināja bez sarežģījumiem.

Otrā seta epizodes

Otrajā setā jau sākumā Latvijas volejbolistes pārņēma spēles grožus savās rokās, piespiežot pretinieces vairāk kļūdīties un izvirzoties vadībā 5:2. Megijas Grundmanes divas rezultatīvas serves palielināja latviešu pārsvaru jau līdz 16:9, un seta galotnē spēku samērs nemainījās – 25:17.

Pēc veiksmīga sākuma 6:3 trešā seta sākumā mājiniecēm spēle nedaudz pajuka, ko nekavējās izmantot Ziemeļmaķedonijas izlase, pārņemot vadību ar 13:9. Seta galotnē latvietes atspēlēja deficītu un pārņēma vadību, līdz ar ceturto mačbumbu nodrošināja uzvaru spēlē – 31:29.

Saruna ar Martu Kamēliju Levinsku

Trešajā setā Latvijas izlasei bija mazliet vairāk kļūdu, un arī pretinieces sasparojās, pēc spēles atzina Levinska. Viņa paskaidroja, ka komandas sniegums turnīra gaitā ir uzlabojies, un līdzšinējās spēles palīdzēja uzlabot arī spēlētāju sadarbību.

Līdzšinējās četrās spēlēs Latvijas volejbolistes guva vienu uzvaru. Iepriekš grupā Latvijas izlase zaudēja Igaunijai (1:3) un divreiz Austrijai (1:3), bet viesos pārspēja Ziemeļmaķedoniju (3:0).

Turnīra finālčetriniekā no Latvijas pārstāvētās grupas iekļūs divas komandas.