Sports / Volejbols
Klubos vērtē kopīgas Baltijas un Somijas volejbola līgas projekta izredzes
Latvijas sporta dzīves vadītāji pēdējos gados arvien raugās kaimiņvalstu virzienā, lai kopīgiem spēkiem celtu savu sporta veidu līmeni un veicinātu attīstību. Piemēram, pērn par spēku apvienošanu vienā čempionātā paziņoja Latvijas un Igaunijas basketbola vadība, bet ilgstoša sadarbība ar ziemeļu kaimiņiem bijusi volejbolā. No Igaunijas puses arvien skaļāk skan runas, ka pienācis laiks lūkoties vēl tālāk uz ziemeļiem Somijas virzienā, lai veidotu vienotu volejbola līgu.
Pludmales volejbolistiem Pļaviņam/Točam pirmais atskaites punkts būs turnīrs Dohā
Dalību Tokijas olimpiskajās spēlēs jau nodrošinājušais Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs ilgāku laiku ir pavadījuši treniņos Ēģiptē, bet pagaidām nesteidz izvērtēt savu gatavības pakāpi. Abi spēlētāji intervijā Latvijas Radio pastāstīja, ka par paveiktā darba efektivitāti spriedīs marta vidū pēc turnīra Katarā.
Aleksandrs Samoilovs: Solustri ir viens no trijiem pasaulē vislabākajiem treneriem
Pieredzējušais pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs rēķinās, ka karjera profesionālajā sportā nav bezgalīga, tādēļ duetā ar Jāni Šmēdiņu jaunas sadarbības sākšanu ar treneri Marko Solustri uzskata par ceļu uz jaunu iedvesmu, lai gūtu panākumus visaugstākajā līmenī. Samoilovs augstu vērtē Solustri kvalifikāciju un Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" nodēvēja Itālijas speciālistu par vienu no trijiem pasaulē vislabākajiem pludmales volejbola treneriem. 
Pludmales volejbolisti Samoilovs/Šmēdiņš pārceļas pie itāliešu trenera
Latvijas pludmales volejbola pāris Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš turpmāk trenēsies pie Itālijas speciālista Marko Solustri, pārtraucot septiņus gadus ilgušo sadarbību ar Genādiju Samoilovu, pirmdien informēja sportistu pārstāvji. Jaunajā sezonā duetu vēl gaida cīņa par kvalificēšanos Tokijas olimpiskajām spēlēm. 
RVS volejbolistes starptautiskā līmenī debitē ar uzvaru setā un zaudējumu mačā
Rīgas volejbola skolas (RVS) komanda trešdien debijā Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Izaicinājuma kausa turnīrā pirmajā 1/16 fināla spēlē mājās ar 1:3 zaudēja dueļa favorītam Ungārijas klubam Bēkeščabas "Roplabda", liecina rīkotāju informācija. Nākamajā kārtā iekļūs komanda, kas būs pārāka divu spēļu summā. 
Kaujinieciski noskaņotās Rīgas Volejbola skolas meitenes debitē Eiropas līmenī
Latvijas volejbolā sievietes līdzjutējus parasti iepriecina pludmales smiltīs, kur ar regulāriem panākumiem startē pludmales volejbola pāri. Sieviešu klasiskajā volejbolā par panākumiem un dalību starptautiskās sacensībās var runāt krietni vien retāk, taču trešdien tas ir iespējams – Rīgas volejbola skolas (RVS) komanda debitēs Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Izaicinājuma kausa sacensībās. Pretiniekos turnīra 1/16 fināla spēlē būs Ungārijas komanda Bēkeščabas "Roplabda", kas vēl pērn spēlēja Čempionu līgā.
«Pludmales karalienes» Graudiņa un Kravčenoka tēmē uz pasaules TOP12
Eiropas čempiones pludmales volejbolā Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka oktobrī Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) noslēguma pasākumā tika kronētas par gada “Pludmales karalienēm”. Abas sportistes arī izvirzītas “Gada balvai sportā 2019” nominācijā “Gada labākā sportiste”, par ko ir gana sašutušas, uzsverot, ka šo titulu varētu iegūt tikai abas kopā, nevis atsevišķi.
Uģis Krastiņš - smaidīgs latvietis pie Ukrainas volejbola izlases stūres
2019. gada Eiropas čempionāts volejbolā. Latvieša Uģa Krastiņa trenētā Ukrainas izlase pārsteidza volejbola pasauli. Apakšgrupu turnīrā uzvaras trijās no piecām spēlēm un astotdaļfinālā uzvara pār Beļģiju. Savukārt ceturtdaļfinālā piecu setu drāmā zaudēts nākamajai čempionei Serbijai.
Jaunākie
Interesanti