Sports / Volejbols
Latvijas pludmales volejbolistiem mainīgas sekmes tūres posma pamatsacensību startā
Latvijas sieviešu pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka ceturtdien Varšavā zaudēja abās spēlēs Pasaules tūres četru zvaigžņu posmā grupas kārtā un netika izslēgšanas turnīrā, liecina rīkotāju informācija. Vīriešu konkurencē turnīru vēlāk ar uzvaru sāka Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, turpretim Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs pirmajā mačā zaudēja.
Latvijas volejbolisti Eiropas Zelta līgas spēlē viesos pieveic slovākus
Latvijas vīriešu volejbola valstsvienība trešdien izbraukumā tikās ar Slovākijas izlasi Eiropas Zelta līgas spēlē. Latvijas izlases spēlētāji bija pārāki četros setos ar 25:22, 25:15, 16:25 un 25:21. Tā Latvijas izlasei bija trešā uzvara pēc kārtas, kas garantēja otro vietu grupā.
Latvijas volejbolisti Zelta līgas spēlē uzvar Beļģiju
Latvijas volejbola izlase sestdien turpināja cīņu Eiropas zelta līgā, kurā guva jau otro uzvaru, esot pārāki pār Beļģiju ar 3-1 (16:25, 25:21, 25:22, 25:23), un tādējādi saglabāja sev vietu Zelta līgā arī nākamsezon.
Latvijas volejbolisti pret beļģiem izcīna pirmo uzvaru Zelta līgā
Latvijas vīriešu volejbola valstsvienība sestdien Rīgā ar 3:1 pārspēja Beļģijas izlasi un izcīnīja pirmo uzvaru Eiropas Zelta līgas apakšgrupā. Abu komandu sastāvos treneri iesaistīja daudz gados jaunu spēlētāju, un labāk savas prasmes apliecināja mājinieki. 
Latvijas vīriešu pludmales volejbola dueti ar mainīgām sekmēm sāk turnīru Čehijā
Latvijas vīriešu pludmales volejbola pāri Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš un Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs ceturtdien Čehijā ar uzvaru sāka Pasaules tūres četru zvaigžņu posma grupu kārtu, nodrošinot dalību izslēgšanas spēlēs, bet nākamajos mačos zaudēja, tādēļ izslēgšanas turnīru sāks no pirmās kārtas, liecina rīkotāju informācija. Latvijas sieviešu duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka pirmajā spēlē pamatturnīrā zaudēja.
Latvijas pludmales volejbola dueti ar uzvarām sāk Pasaules tūres posmu Ķīnā
Latvijas pludmales volejbola pāri Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs, kā arī Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka ceturtdien Ķīnā guva uzvaras pirmajās spēlēs Pasaules tūres četru zvaigžņu posmā, kas risinās Dzjiņdzjanas pilsētā, liecina organizatoru informācija. Pļaviņš/Točs ar divām uzvarām jau nodrošināja dalību astotdaļfinālā.
Latvijas izlases volejbolisti pārbaudes spēlē zaudē Baltkrievijai
Latvijas vīriešu volejbola izlase sestdien Jēkabpilī ar 1:3 (19:25, 25:19, 18:25, 15:25) pārbaudes spēlē piekāpās Baltkrievijas valstsvienībai, kas revanšējās par neveiksmi pirmajā mačā. Abas komandas gatavojas startam Eiropas Zelta līgā, kas startēs maija beigās. 
Jaunākie
Interesanti