Sports / Volejbols
Pļaviņš: Minimālais uzdevums izpildīts, astotdaļfinālā varēsim spēlēt brīvāk

Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža piektdien Jūrmalā ar uzvaru izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā nodrošināja dalību Eiropas pludmales volejbola čempionāta astotdaļfinālā, kas bija Latvijas pāra minimālais uzdevums turnīrā. Pļaviņš Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka nākamo maču pret ļoti spēcīgiem sāncenšiem duets tādēļ cer aizvadīt brīvāk, turklāt favorītu lomā būs pretinieki.

Pļaviņš/Regža Jūrmalā sasniedz astotdaļfinālu, Točs/Finsters izstājas

Latvijas pludmales volejbols Eiropas čempionāta astotdaļfinālā Jūrmalā vīriešu konkurencē būs pārstāvēts ar diviem duetiem, jo izslēgšanas pirmo kārtu piektdien pārvarēja Mārtiņš Pļaviņš/Haralds Regža, liecina rīkotāju informācija. Pirmajā izslēgšanas spēlē zaudēja Edgars Točs/Rihards Finsters, bet Aleksandram Samoilovam/Jānim Šmēdiņam vieta turnīra 16 spēcīgāko pāru vidū bija garantēta pēc grupu kārtas rezultātiem.

Samoilovs/Šmēdiņš izcīna trešo uzvaru; izslēgšanas turnīrā iekļūst arī Točs/Finsters un Pļaviņš/Regža

Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņs ceturtdien Jūrmalā izcīnīja trešo uzvaru, šoreiz ar 2-0 (21:18 un 21:13) pārspējot šveiciešus Niko Bēleru/Marko Kratigeru, liecina organizatoru informācija. Tikmēr Edgars Točs/Rihards Finsters bez cīņas sasniedza izslēgšanas spēles. Pēdējā grupas spēlē Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža piedzīvoja zaudējumu, tomēr tas neliedza latviešiem izcīnīt trešo vietu apakšgrupā.

Graudiņai/Kravčenokai otrais panākums Eiropas čempionātā

Latvijas vadošās pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka ceturtdien Eiropas čempionātā Jūrmalā ar 2-0 (21:19 un 21:19) pārspēja Kingu Kolosinsku un Jagodu Gruščinsku no Polijas, liecina organizatoru informācija. Citām Latvijas volejbolistēm neveiksmes arī otrajās grupu turnīra spēlēs.

Volejbola aktīvisti mudina federācijas kopsapulcē apspriest sporta veida nākotni Latvijā

Latvijas Volejbola federācijas (LVF) kopsapulcē ceturtdien Jūrmalā netālu no Eiropas čempionāta pludmales volejbolā norises vietas paredzēts izvērtēt sporta veida nākotnes stratēģiju, informēja pulcēšanās iniciatoru biedrības “Es par volejbolu" valdes priekšsēdētājs Kaspars Timermanis. Sapulcē nav paredzēts lemt par izmaiņām LVF pārvaldības modelī. 

Samoilovs/Šmēdiņš ar divām uzvarām sāk Eiropas čempionātu Jūrmalā

Latvijas spēcīgākais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš trešdien Jūrmalā ar divām uzvarām sāka Eiropas čempionātu un bija pirmais mājinieku pāris vīriešu konkurencē, kas pieveica pretiniekus grupu kārtas ievadā, liecina rīkotāju informācija. Uzvaru turnīra startā izcīnīja arī augstāk izliktais Latvijas dāmu duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka, kā arī savā otrajā mačā pie uzvaras tika Mārtiņš Pļaviņš/Haralds Regža.

Pludmales volejboliste Graudiņa: Uz katru spēli iesim ar maksimālu atdevi

Latvijas pludmales volejboliste Tīna Laura Graudiņa, kas Eiropas čempionātā spēlēs kopā ar pārinieci Anastasiju Kravčenoku, pirms sacensībām intervijā LTV raidījumā „Rīta panorāma” atklāja, ka katrā spēlē cīnīsies ar maksimālu atdevi. Latvijas duetam pirmā spēle jau trešdien.

Latvijas volejbolistes pasaules Universiādē izaicinās spēcīgas pretinieces

Pimo reizi kopš 1993. gada Latviju pasaules Universiādē pārstāvēs arī sieviešu volejbola komanda, kas augusta otrajā pusē Taivānā startēs pieredzējušās Ingunas Minusas vadībā. Trenere Latvijas Televīzijā uzsvēra, ka komandu gaida ļoti liels izaicinājums, jo spēcīgākajās izlasēs Universiādē spēlē valstsvienību dublieres.

Jaunākie
Populārākie
Interesanti