Dienas ziņas

Ugunsgrēkā «Balticovo» sadeg 4500 vistas

Dienas ziņas

Pārkaršana var būt bīstama bērna dzīvībai!

Valkas pašvaldībai draud sods par Covid-19 prasību neievērošanu

Valkas pašvaldībai draud sods par Covid-19 prasību neievērošanu

Valkas pusē 23. jūnijā atcelti visi publiskie Līgo pasākumi. Pēc zaļumballes sarīkošanas pret Valkas pašvaldību ierosināts administratīvais process. Domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis (Vidzemes partija) uzskata, ka drošības prasības ir pārspīlētas.

"18. jūnijā Valkas estrādē notika sezonas atklāšanas zaļumballe. Kopumā mēs uzskatām, ka noteikumi tika ievēroti, jo bija iespēja kodus skenēt, tiesa, jāteic, ka “Android” tas īsti nestrādāja tajā dienā, sazinājāmies ar SPKC, kuri atzina, ka tāda problēma ir. Mēs paļāvāmies uz to – ja cilvēki saka, ka viņiem ir, tad viņiem ir. Varēja nodot siekalu testus un saņemt maskas pie ieejas. Kopā bija 200 pāri, 280 skatītāju, dancotāju. Bija sadalīts sektoros, kur mājsaimniecības var sasēsties, lai nav vairāk par divām mājsaimniecībām, jo estrādes teritorija ir ļoti liela un tā bija norobežota. Policija ieradās ar lieliem spēkiem, arī speciālajās formās, kas, man šķiet, tomēr nav īsti adekvāti. Un tika sastādīts administratīvais protokols. [..]" LTV notikušo komentēja Krauklis.

"Tika pieņemts lēmums, ka 23. jūnijā diemžēl Valkas novadā rīkotu pasākumu nebūs. Protams, cilvēki paši svin savās mājās, cerams, ievērojot noteikumus. Teorētiski sodi var būt ļoti bargi. Tas vispār ir absurdi – no pašvaldības budžeta līdzekļiem maksāt sodu par to, ka cilvēkiem tiek sagādāts prieks un kopumā nosacījumi tomēr tiek ievēroti."

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti