Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Žagarkalna direktoru Māri Zvīni

Rīta Panorāma

Doma baznīcas jaunā vitrāža «Ar degsmi par brīvu Latviju»

Intervija ar ar Rīgas vicemēru Andri Ameriku

Rīgas vicemērs sola: Āgenskalna tirgus ir un būs tirgus

Vietā, kur pašlaik atrodas Āgenskalna tirgus, ir un būs tirgus – tā vietā netiks celts lielveikals vai kas cits. To Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" solīja Rīgas vicemērs Andris Ameriks ("Gods kalpot Rīgai").

Ameriks teica, ka Āgenskalna tirgu nolemts slēgt drošības apsvērumu dēļ – iekštelpās esot iebrukuši atsevišķi posmi. Ēka ir jārekonstruē un jāsaved kārtībā. Lēmums par Āgenskalna tirgus tālāko nākotni tiks pieņemts pirmdien.

"Tur, kur ir Āgenskalna tirgus, būs tirgus. Šis tirgus būs," solīja Ameriks

un uzsvēra, ka būšot jāizšķiras starp diviem iespējamiem risinājumiem – Āgenskalna tirgu sakārto "Rīgas centrāltirgus", uzņemoties kredītsaistības, vai arī konkursā izraudzīts uzņēmums, kam tirgu varētu nodot nomā uz 30 gadiem.

Jautāts, vai kāds uzņēmums izrādījis interesi saimniekot Āgenskalna tirgū, Ameriks teika, ka šo iespēju pētot daudzi. Tirgus nodošana nomā Rīga pilsētai būtu ekonomiski izdevīgāks risinājums, piebilda galvaspilsētas vicemērs.

Jau ziņots, ka Rīgas domes Pilsētas īpašumu komitejas deputāti pērn novembra beigās vienojās uzdot «Rīgas centrāltirgum» mēneša laikā sagatavot Āgenskalna attīstības vīzijas. Tikmēr paši tirgotāji savāca vairāk nekā 1000 parakstu pret tirgus slēgšanu, jo uzskata, ka tik kritiskā stāvoklī tas nemaz nav. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti