«Gods kalpot Rīgai» neplāno piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās

"Gods kalpot Rīgai" (GKR) "kā pašvaldību partija" neplāno ar atsevišķu sarakstu piedalīties Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās, pastāstīja partijas valdes priekšsēdētājs, Saeimas deputāts Oļegs Burovs.

Ja no sadarbības partijas pašvaldību vēlēšanām – Zaļo un Zemnieku savienības – tiktu saņemts piedāvājums deleģēt kādu pārstāvi ZZS sarakstā uz EP vēlēšanām, tad šādu iespēju varētu vērtēt. Tas gan vēl nenozīmētu, ka partija tiešām nolemtu kādu savu pārstāvi nominēt ZZS kandidātu sarakstam, atzīmēja Burovs.

Vaicāts par GKR biedru, pašreizējo EP deputātu Andri Ameriku, Burovs norādīja, ka iepriekš Ameriks publiski paudis, ka vēloties paņemt pauzi un neplānojot piedalīties šajās EP vēlēšanās. Burovs līdz šim nav saņēmis citu informāciju no Amerika. Abiem politiķiem plašāka saruna paredzēta janvāra beigās.

Kā vēl vienu partijas biedru, kurš aktīvi darbojas Eiropas Savienības līmenī un pārzina šo jomu, politiķis minēja Rīgas domes deputātu Daini Turlo.

GKR priekšsēdētājs atzīmēja, ka atsevišķas partijas no tām, kuras saņem valsts finansējumu, vēlas atgādināt par sevi, lai gan reizē saprot, ka viņu pārstāvjiem neesot izredzes iekļūt EP. Savukārt GKR valsts finansējumu nesaņem un kā pašvaldību partija neplāno piedalīties EP vēlēšanās.

EP vēlēšanas paredzētas 2024. gada jūnija sākumā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti