Rīgas dome plāno finansiāli motivēt arī bāriņtiesas un sociālos darbiniekus potēties pret Covid-19

Rīgas dome plāno maksāt arī bāriņtiesas un sociālo darbinieku motivēšanai vakcinēties pret Covid-19, liecina lēmumprojekti, kas iesniegti izskatīšanai Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejā.

25.augustā komitejas deputāti lems par 55 000 eiro piešķiršanu Labklājības departamenta pakļautības iestādēm, kurās vakcinēto un Covid-19 pārslimojošo personu skaits ir ne mazāks kā 80% no visiem darbiniekiem.

Tiek rosināts 5000 eiro piešķirt iestādei ar darbinieku skaitu līdz 100 darbiniekiem, 7000 eiro iestādei ar darbinieku skaitu līdz 200 darbiniekiem un 8000 eiro iestādei ar darbinieku skaitu virs 200 darbiniekiem.

Savukārt iestādēs, kurās darbinieku skaits pārsniedz 200, plānots piemērot diferencētu maksu, rēķinot to katrai atsevišķai struktūrvienībai. Savukārt Rīgas Sociālajam dienestam varētu tikt piešķirti 22 000 eiro.

Finansiālais atbalsts varētu tikt izmantots materiālajai stimulēšanai un atbalsta pasākumiem iestādes vai struktūrvienības darbiniekiem, kā arī darba vides pilnveidošanai un profesionālās pilnveides pasākumiem.

Komiteja lems arī par finansiālo atbalstu Rīgas bāriņtiesai Covid-19 vakcinēšanas veicināšanai. Kādi būs finansējuma piešķiršanas nosacījumi netiek atklāts, jo deputātiem iesniegtais dokuments ir ierobežotas pieejamības un nav publisks.

KONTEKSTS:

Rīgas dome piešķīrusi 1,7 miljonus eiro izglītības iestāžu darbinieku motivēšanai vakcinēties pret Covid-19. Sasniedzot noteikto personāla vakcinācijas apjomu, izglītības iestādes varēs saņemt 5000 eiro, 7500 eiro vai 10 000 eiro papildu finansējumu, atkarībā no iestādes lieluma un strādājošo skaita. Vairākas skolas Rīgā prasības naudas saņemšanai jau ir izpildījušas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt