Noslēdz līgumu ar SIA «Brief» par 4 miljonu Covid-19 paštestu piegādi

Pirmais līgums par Covid-19 antigēna paštestu piegādi noslēgts ar uzņēmumu SIA "Brief". Līguma kopējā summa – 4,16 miljoni eiro bez pievienotās vērtības nodokļa, informēja Aizsardzības ministrijā.

Saskaņā ar vienošanos piegādes laiks paredzēts piecas darba dienas no līguma noslēgšanas brīža.

Uzņēmumam uzticēts piegādāt četrus miljonus paštestu.

SIA "Brief" bija pēc kārtas otrais pretendents, kurš tika uzrunāts vispārīgās vienošanās ietvarā uzreiz pēc SIA "Ekspress laboratorija", kas atzina, ka nespēs piecu dienu laikā veikt piegādi.

SIA "Brief" bija ieguvis otro augstāko vērtējumu atbilstoši izvirzītajiem kritērijiem un piekrita slēgt līgumu.

Vienošanās paredz, ka uzņēmumam, ja tas nepiegādā preci noteiktā termiņā, var tikt piemērots līgumsods 0,5% vai, ja valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija – 1% apmērā no nepiegādātās preces summas par katru nokavēto dienu, bet ne vairāk kā 10% apmērā no piegādes līguma kopējās summas.

KONTEKSTS:

Valdība iepriekš bija iecerējusi, ka no 6. decembra visiem klātienē strādājošajiem būs jāveic Covid-19 paštests vismaz divas reizes nedēļā. Bija paredzēts, ka tas attieksies arī uz cilvēkiem, kas pret Covid-19 ir vakcinēti vai slimību pārslimojuši.

Taču valdība tomēr atteikusies no ieceres par visu klātienē strādājošu obligātu Covid-19  pārbaudi ar antigēna testiem. Premjers Krišjānis Kariņš ("Jaunā Vienotība") norādīja, ka nav pilnas skaidrības par Covid-19 ātro antigēna testu ieviešanu, tostarp par testu izdales kārtību un pieejamību iedzīvotājiem.

Tikmēr konkursā par paštestu piegādi uzvarējušie uzņēmumi paziņoja, ka nespēj veikt piegādes noteiktajā termiņā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt