Sadaļas Sadaļas

Latvijas Pasts bez saskaņošanas drīkstēs veikt paku izsniegšanu no teltīm

Apzinoties izaicinājumus ar apmeklētāju apkalpošanu tirdzniecības ierobežojumu laikā, Rīgas pilsētas būvvalde līdz minēto ierobežojumu beigām lēmusi atļaut Latvijas Pastam organizēt paku izsniegšanu no speciāli šim mērķim paredzētām teltīm ārpus pasta nodaļu telpām, neprasot saskaņojumu šādu darbību veikšanai, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvaldē.

Ministru kabinets patlaban ir noteicis ierobežojumus tirdzniecības dalībnieku skaitam tirdzniecības vietā, t.i., vienam apmeklētājam tirdzniecības vietā jānodrošina ne mazāk kā 25 kvadrātmetri no publiski pieejamās telpu platības. Šie ierobežojumi ietekmē arī Latvijas Pasta darbību.

Ņemot vērā, ka pandēmijas laikā būtiski pieaudzis pieprasījums pēc Latvijas Pasta sniegtajiem pakalpojumiem, lai tiktu nodrošināta visu klientu savlaicīga apkalpošana un pasta paku izsniegšana, būvvalde lēmusi uz ierobežojumu laiku atļaut Latvijas Pastam veikt sūtījumu izsniegšanu ārpus pasta nodaļu telpām no īpaši šim mērķim paredzētām teltīm, to platībai nepārsniedzot 60 kvadrātmetrus. Teltis drīkstēs izvietot bez saskaņošanas ar būvvaldi.

Lai arī saskaņojums ar būvvaldi nebūs nepieciešams, Latvijas Pastam būs jāievēro, lai, izvietojot teltis, sūtījumu izsniegšanas punkti netraucē gājēju un satiksmes plūsmai, un nenorobežo ēkas evakuācijas izejas. Beidzoties iepriekš minētajiem ierobežojumiem, izvietotās teltis būs jādemontē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt