Izveidots Liepājā pazudušā zēna Ivana meklēšanas vadības centrs

Piektdien, 7.jūlijā, darbu sācis Liepājā pazudušā piecus gadus vecā zēna Ivana Berladina meklēšanas vadības centrs, ziņo Valsts policija.

Tajā saskaņos dažādu speciālistu darbu puikas meklēšanā.

Patlaban meklēšanā ir iesaistīti ap 260 dažādu jomu speciālisti no Valsts policijas, Liepājas pilsētas pašvaldības policijas un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, tostarp Jūras spēkiem, kā arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta. Iesaistītie no jauna pārmeklē Liepāju un tās apkārtni, pievēršot uzmanību jau citām izmeklēšanā būtiskām niansēm. Tiek pārbaudīts arī jūras krasts un akvatorijs.

Policija arī norāda, ka aplūkojusi vairākus simtus video un vēl tikpat daudzi ir pieprasīti no dažādām iestādēm. Tāpat video izņemti arī no Liepājas autobusu parka maršrutu transportlīdzekļiem.  Piektdien vien nopratināti vairāk nekā 20 cilvēki un ir notikušas vairāk nekā 40 iedzīvotāju aptaujas.

Policija aicina informāciju sniegt tikai uz tās e-pastu [email protected] vai pa tālruņa numuru 116000.

Policijas pārstāvis Uģis Ava: Par zēna meklēšanu Laura Dzērve
  Valsts policija īpaši uzsver, ka tikai šie ir oficiālie informācijas kanāli, caur kuriem policija saņems visu tajā sūtīto informāciju. Policija uz saņemto informāciju gatava reaģēt visu cauru diennakti. Caur jebkādiem citiem kanāliem informācija nenonāk Valsts policijas rīcībā un pazūd nebūtībā.

  Tāpat visi citi aicinājumi brīvprātīgajiem turpināt Ivana meklēšanu, fiziski pārmeklējot apkārtni, nav saistīti ar policiju un oficiālo meklēšanu, kā arī ir uzskatāmi par cilvēku maldināšanu. Savukārt oficiāli Liepāju un tās apkārtni pārmeklē Valsts policijas, Liepājas pilsētas pašvaldības policijas un Nacionālo bruņoto spēku amatpersonas. Tāpēc liepājniekus aicina būt saprotošiem un nodrošināt iespēju dienestiem piekļūt ne tikai teritorijām, kuras ir slēgtas, bet arī uzņēmumu un privātīpašumu teritorijām.

  Iepriekš policija atzina, ka cerības atrast pazudušo piecus gadus veco Ivanu Berladinu dzīvu ir ļoti, ļoti niecīgas, jo līdzšinējie meklējumi ir beigušies bez panākumiem. Policijai ir divas versijas par notikušo: vai nu ar zēnu ir noticis nelaimes gadījums, vai arī viņš kļuvis par apzināta vai neapzināta nozieguma upuri.

  Piecus gadus vecais Ivans Berladins no sava dzīvokļa LIepājas Tosmares mikrorajonā izgāja sestdien, 1.jūlijā, ap pusdeviņiem no rīta un tā arī mājās neatgriezās. Svētdien trijos pēcpusdienā par to tika paziņots policijai, un kopš tā laika notika zēna meklēšana. Viņa māte apgalvoja, ka šī bijusi pirmā reize, kad Ivans viens aizgājis no mājām.    

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti