Rīta Panorāma

Latvijas ugunsdzēsībai 155

Rīta Panorāma

Rīta Panorāma

Telefonsaruna ar iekšlietu ministru Sandi Ģirģenu

Ģirģens sola aktualizēt konkursu uz Valsts policijas priekšnieka amatu uzreiz pēc ārkārtējas situācijas beigām

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens sola uzreiz pēc ārkārtējās situācijas beigām aktualizēt pašlaik apturēto konkursu uz Valsts policijas priekšnieka amatu.

Ģirģens otrdien, 19. maijā, LTV raidījumā “Rīta panorāma” pauda cerību, ka ārkārtējā situācija neturpināsies ilgstoši, un solīja, ka tikko to atcels, uzreiz aktualizēs terminu konkursam.

Ministrs skaidroja, ka martā izsludinātais konkurss apturēts, jo vadošajām amatpersonām, kuras varētu piedalīties konkursā, šobrīd jāiesaistās kārtības nodrošināšanā un krīzes vadībā, un, ja būtu vēl jādomā pār nākotnes vīzijām, varētu kaut kur ciest darba kvalitāte.

Ministrs uzsvēra, ka pašlaik policiju vada priekšnieka pienākumu izpildītājs Andrejs Grišins, “vieta nav tukša”, “neredzu vietu sasteigtiem lēmumiem''.  

KONTEKSTS:

Ilggadējais Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis šogad janvārī paziņoja, ka pēc gandrīz 40 gadu ilga dienesta pieņēmis lēmumu atstāt dienestu. Ķuzis policijā nostrādāja teju 40 gadus. Pēdējos astoņus gadus viņš bijis policijas priekšnieks. Ķuzim amatā vēl bija jānostrādā aptuveni gads, bet ap Ziemassvētkiem viņš nolēma darbu pamest pēc paša vēlēšanās. 10. martā izsludināts konkurss uz Valsts policijas (VP) priekšnieka amatu.

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti